“Es tik ilgi strādāju, tā man sanācis pirmo reizi!” Kravas automašīnai izbirst krava ar alus pudelēm

Rotācijas aplis pie Ķekavas un tā apkārtne ir kā dažādu likstu “magnēts”, un ik nedēļu tur notiek kāds lielāks vai mazāks incidents. Šī nedēļa sākās ar notikumu, ko īsti par avāriju nosaukt nevar. Kādai smagajai automašīnai no piekabes izgāzās krava ar alu.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Vilnis

  Vilnis

  Parasti kas ilgi strādā viņi necenšas īpaši štropēt ja nu vienīgi Ražotnē nepārbauda un adod pavadzīmes uz goda vārds kā krava ir saštropēta.Ražotājiem ar rūpīgāt vaig sekot tam līdzi kā krava nostiprināta,negribi štropēt nedod pavadzīmi vai mainīt citu transportlīdzekļu kompāniju.
 • ibis

  ibis

  Nesaprotu,ko te var nemties!Soferitis rupejas par musu nacijas veselibu!I fabrikai labi,bus ko tris reiz norakstit!IBI
 • Matīss Celmiņš

  Matīss Celmiņš

  Linards Oz alinš pa zem..viss pa zem.. ;( laikam čalis ar štropēm nepievilka kravu!
  • Linards Oz
  • Matīss Celmiņš

   Matīss Celmiņš

   A kā šito dabūt gatavu?? Padalies ar pieredzi lūdzu.. 🤔🤔🤔 Kā vispār aluskastes nostiprina? Nav sanācis pagaidām šitādu lietu vest, bet mazums kas..
  • Linards Oz

   Linards Oz

   Matīss Celmiņš iespējams, ka krava nepareizi sagatavota transportēšanai. Jāredz kā izskatījās palete, te izskatās, ka uz paletes vienk kastes saliktas un palete nav aptīta, nav bijis kā viens vesels. Ja tas tā ir, tad štropējot tā palete jau izjuktu pati, nebūtu nemaz nekur jābrauc 😀
 • Leščovs Sergejs
 • Leščovs Sergejs
 • Krista Kraule
 • Māris Matisons

  Māris Matisons

  Rīt bomzi asvaltu būs nolaizijusi un visu zāli noedusi tā tagad pilna ar dziru
 • Jānis Reinfelds

  Jānis Reinfelds

  Traki,vienīgais kamdēļ nebija ar štropēm nostiprināta krava,ja ved ar parasto fūri?
  • Linards Oz

   Linards Oz

   Jānis Reinfelds normālā variantā šādu kravu nav jāštropē, ja ir XL sertifikāts, krava ir stabila un uz paletēm un nav nekādu lielu spraugu starpās. Te visdrīzāk ir pakošanas vaina, ja jau paletes palika pie zemes, tad iespējams tās kastes pat vienk uz paletes samestas un viss. Tur jau štropi liekot tās paletes iespējams sabruktu.
  • Matīss Celmiņš

   Matīss Celmiņš

   Nezinu vai alus kastes liek uz koka paletēm vai kā bet gadās, ka palešu asie stūri noplēš to tinamo plēvi un ja godīgi..tas kā strādnieki noliktavās strādā tiešām..viņiem viss pokuj! Agrāk pats noliktavās stradāju un redzēju kā tin šmigu kastes tranzītam uz Krieviju pēc akcīzes marķēšanas..nudien briesmīgi! Pats vēl lamājos par to, cik šie strādnieki bijuši sekmīgi fizikā..Nav ne jausmas vai daļa krava nonāca Krievijas galamērķī vai kādas kastes arī pa ceļam pazuda..nebij jau nekādas lētās šmigas..JimBeam, Captain Morgan utt..
  • Linards Oz

   Linards Oz

   Matīss Celmiņš šai problēmai ir vienkāršs risinājums- par nepareizu kravas sagatavošanu un stiprināšanu sodīt arī nosūtītāju. Kā tas ir Vācijā. Bet kāpēc visu sarežģīt - vieglāk taču sodīt šoferi un pārvadātāju.
   • Antonbukin

    Antonbukin

    Tā ir tikainun vienīgi šofera vaina, jo viņš ir tas, kam jāpārbauda krava- tā kā tas ir Vācijā
  • Matīss Celmiņš

   Matīss Celmiņš

   Jā piekrītu..neviens negrib tērēt laiku un smadzenes lai izķidātu kas tad ir tas grēkāzis..vieglāk jau rādīt ar pirkstu ka šoferis vainīgs un viss! Bet nu šoferim lai viņš nepaliktu grēkāžos arī labāk jau ieteicams foto vai videodokumentēt, kas un ko viņam tur sakrauj..un ja kaut kas nav riktīgi tad pateikt "rekur džeki mēslu ievedāt, ar šito paleti braukt netaisos..ņemiet pārtiniet vai vāciet laukā" un ziņot pārvadātāja vadībai par noraidītu paleti lai tas kautvai uzliek soda % par nepienācīgu kravas sagatavošanu nosūtītājam! Pareizi? Es redzu problēmu nosūtītājos, kas nepietiekami kontrolē sagatavotās kravas kvalitāti, kuri savukārt nepienācīgi kontrolē strādniekus, kas kravu sagatavo..Atzīšu, ka tā ir visbiežākā problēma šāda veida incidentiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!