“Es tik ilgi strādāju, tā man sanācis pirmo reizi!” Kravas automašīnai izbirst krava ar alus pudelēm

16 komentāri
“Es tik ilgi strādāju, tā man sanācis pirmo reizi!” Kravas automašīnai izbirst krava ar alus pudelēm
DEGPUNKTĀ

Rotācijas aplis pie Ķekavas un tā apkārtne ir kā dažādu likstu “magnēts”, un ik nedēļu tur notiek kāds lielāks vai mazāks incidents. Šī nedēļa sākās ar notikumu, ko īsti par avāriju nosaukt nevar. Kādai smagajai automašīnai no piekabes izgāzās krava ar alu.

Neskaitāmu stikla pudeļu klātas brauktuves dēļ pie Ķekavas apļa pirmdien izveidojās kilometriem gara automašīnu kolonna. Pēcpusdienā kādai fūrei uz ceļa izgāzās nenostiprināta krava ar grādīgiem alus kokteiļiem.

“[Braucu] aptuveni 20 līdz 30 kilometrus stundā. Dzirdēju, kad jau viss krita ārā, paskatījos atpakaļskata spogulī. Te stāvēja mans kolēģis, viņš ar fūri mani laida. Viņš pats teica, ka es braucu lēni. Redzēja, ka kastes krīt ārā, bet koka paletes stāvēja uz vietas. Visticamāk, kastes nepareizi iekrāva,” stāsta kravas auto šoferis Vidis.

Drīz vien notikuma vietā ieradās ceļu policisti, lai regulētu satiksmi un piefiksētu pašu atgadījumu. Šī visai netipiskā aina vienaldzīgus neatstāja arī autobraucējus. Daudzi bremzēja, lai skatu iemūžinātu, bet citi pat stājās ceļmalā, lai piedāvātu palīdzību izbirušo kravu savākt. Lai izslēgtu zādzības un provokācijas riskus, uz Rīgas apvedceļu ieradās arī vietējie reģionālās policijas pārstāvji.

“Es tik ilgi strādāju, tā man sanācis pirmo reizi,” bilst Vidis.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!