“Es redzēju ēnu uz ceļa” – autovadītāji Kuldīgas pusē kļūst par upuriem sliktam jokam

4 komentāri
“Es redzēju ēnu uz ceļa” – autovadītāji Kuldīgas pusē kļūst par upuriem sliktam jokam

Putnubiedēkļi lauka vidū aizbiedē no sējumiem tos, kuri tajos nav vēlami. Vai nu kāds Rendas pagastā būs sajaucis kur un ko ar šo pašdarināto leļļu palīdzību ir jābaida, vai nu kādam būs bijuši ļauni nodomi brīdī, kad naktī uz ceļa noguldīja cilvēkam līdzīgu lelli un priecājās par autovadītāju reakciju.

Kadri no filmas “Labais dēls” liek sastingt šausmās no domām vien par to, kas varētu notikt, ja kāds šo ļaunprātību īstenotu realitātē. Noteikti, ka arī daļai resgaļu ir kādreiz dzimusi ideja ko tādu atkārtot. Par laimi, bez filmu cienīgiem skatiem beigušies ”piedzīvojumi” Rendas pagastā, kur kāds sadomāja līdzīgā veidā pabiedēt autovadītājus.

Šādā situācijā nesen iekļuvusi autovadītāja Līga, kurai Kuldīgas pusē nācies saskarties ar “joku”, kad viņu diennakts tumšajā stundā pārsteidzis uz ceļa gulošs “objekts”.

Apstājusies arī pretī braucošā automašīna, un kādu brīdi neviens nesaprata, kā rīkoties. Līgas ceļabiedrs izkāpa no auto un konstatēja, ka tās ir vien drēbes, kurās sabāzta svaigi plūkta zāle. Tā saucamo “putnubiedēkli” jaunieši aizvāca no ceļa un devās tālāk.

Šādu “leļļu meistara” nodomi varēja būt dažnedažādākie, bet jebkurā gadījumā šī ir kārtējā situācija, kura māca uzmanīties un būt piesardzīgiem.