“Es normāli braucu!” Divi vīri uz braucoša mopēda Iecavas pusē dzer grādīgo “no kakliņa”

Pievienot komentāru
“Es normāli braucu!” Divi vīri uz braucoša mopēda Iecavas pusē dzer grādīgo “no kakliņa”

Gaišā dienas laikā Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) Iecavas nodaļas darbiniekus pārsteidzis kāda aculiecinieka zvans. Uz viena no reģionālajiem autoceļiem uzmanību piesaistījis pavisam aizdomīgs skats.

Aculiecinieks ziņoja par kādu motocikla vadītāju un pasažieri, kuri, braucot ar motorizēto transportlīdzekli, lietoja alkoholu.

Lai pārbaudītu šo informāciju, izsaucēja norādītajā virzienā devusies viena no ekipāžām. Un drīz vien viņu ceļā izniris motocikls, uz kura sēdējuši divi vīrieši. Nevienam no viņiem galvā nebija ķiveres, turklāt abi “no kakliņa” vēl tukšojuši sidru.

Jau dodoties pie apturētā braucamrīka, likumsargiem kļuva skaidrs, ka šajā vietā nāksies uzkavēties. Motociklu pilotējis kāds inspektoriem jau zināms vīrietis, kurš ne pirmo reizi tiek pieķerts līdzīgā situācijā.

Viss turpmākais darbs tika uzticēts ceļu policistiem, kuri drīz vien ieradās notikuma vietā un turpināja kārtības sargu iesākto, kā arī noformēja sodu par katru no satiksmē veiktajiem pārkāpumiem.

Lai arī vīrieša pilotētais braucamrīks izrādījies vien mopēds, tas nemaina to, ka šis pārgalvīgais brauciens viņam izmaksās vairākus simtus eiro.