“Es nezinu, kā pēc šā atgūšos,” – netālu no Smiltenes apļa zem piegāžu busiņa nāvējoši pakļūst velobraucējs

6 komentāri

Pirmdien, 13. septembrī, gaišā dienas laikā taisnā ceļa posmā netālu no Smiltenes apļa zem kāda piegāžu mikroautobusa pakļuvis velobraucējs, vēsta “Degpunktā”.

“Es nezinu kā pēc šā atgūšos,” tā, neslēpjot šoku par pieredzēto, atklāj busiņa šoferis, kuram nu priekšā gara un nepatīkama formalitāšu kārtošana, kuras laikā vēl ne reizi vien nāksies atcerēties šīs dienas notikumus.

“Braucu ar ātrumu 90-95 kilometru stundā Rīgas virzienā, kad pēkšņi ieraudzīju cilvēku, kurš uzreiz metās pāri ceļam, un viss… Viņš nepaskatījās ne uz aizmuguri, nekā… Bremzēju, kad jau biju sadūries ar viņu,” stāsta autovadītājs, skaidrojot, ka viss notika tik ātri, ka nepaspējis neko izdarīt, lai incidentu, kā rezultātā cilvēks pakļuva apakšā mašīnai, novērstu.

Valsts policijas (VP) Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks apstiprina, ka uz šosejas notikusi busiņa sadursme ar velosipēda vadītāju, kurš gājis bojā notikuma vietā. Mirušā personība tiek skaidrota, bet saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess. Mikroautobusa vadītājam tika veikta alkohola pārbaude, kuras rezultātā noskaidrots, ka viņš bija skaidrā. Patlaban policija skaidro notikušā apstākļus.

Ja esat kļuvis par šā negadījuma aculiecinieku vai sadursmi ir piefiksējis jūsu auto video reģistrators, kārtības sargi aicina jūs sazināties ar Valsts policijas Vidzemes reģiona darbiniekiem.

Lasi vēl:

6 komentāri