“Es nebūtu izdzīvojusi” – dzērājšoferis izpilda neprātīgu manevru un tikai brīnumainā kārtā nenogalina velosipēdisti

0 Komentāru
“Es nebūtu izdzīvojusi” – dzērājšoferis izpilda neprātīgu manevru un tikai brīnumainā kārtā nenogalina velosipēdisti
Foto: Ekrānuzņēmums

Iedzīvotāji ir aktīvi un bieži vien policijai ziņo par satiksmē manītiem dzērājšoferiem. Tomēr kāds iereibis vīrietis, kurš sēdējis pie auto stūres, pats parūpējies, lai viņš nepaliktu nepamanīts, izraisot avāriju vienā no auto kustības ziņā visblīvākajām Rīgas ielām. 

Piektdien Valmieras un Bruņinieku ielas krustojumā notika pavisam negaidīts incidents – kāds apdullis “SAAB” šoferis izraisīja sadursmi ar priekšā pie sarkanās gaismas apstājušos “Volkswagen” auto, bet vispirms satrakotais vadītājs gandrīz nogalināja velosipēdisti, kura par laimi savu braucamo stūma pie sāna.

“Es gāju pāri ielai, kad viņš uztriecās virsū un es nokritu. Par laimi, man ir tikai skrambas. Pēc tam viņš lielā ātrumā ar saplēstu riepu speciāli ietriecās priekšējā mašīnā. Man joprojām ir šoks, jo saprotu, ka būtu mirusi uz līdzenas vietas. Tādā ātrumā, ar kādu viņš ietriecās, es nebūtu izdzīvojusi. (DP: Kā viņš paskaidroja savu rīcību?) Viņš paskaidroja, ka mani neredzēja un neatzina savu vainu,” par notikušo stāsta negadījumā cietusī velobraucēja.

No policistiem notikuma vietā “Degpunktā” noskaidroja, ka šis patiešām ir kārtējais dzērājšoferis, kurš tagad kļūs par kājāmgājēju. Uz jautājumu likumsargiem, cik promiļu bija šofera izelpā, saņēmām atbildi, ka daudz. Turklāt, šoferis pirms brīža bija izraisījis sadursmi ar vēl kādu auto netālu no Deglava tilka un notikuma vietu pametis.

0 Komentāru