“Es mēģināju nobremzēt…” Kravas automašīnas šoferis stāsta par piedzīvoto avāriju Mūkusalas ielā

2 komentāri

Piektdien, 13.septembrī, uz Mūkusalas ielas Rīgā notikusi smaga avārija, kā rezultātā vieglā kravas automašīna ar saldētavu apgāzusies uz jumta.

Iepriekš jau vēstīts, ka plkst. 7.50 policijā saņemts izsaukumu uz Mūkusalas un Skaistkalnes ielu krustojumu, kur apgāzusies ”Iveco” automašīna. 

Raidījumam “Degpunktā” izdevās aprunāties ar automašīnas šoferi, pirms viņu aizveda ātras palīdzības mediķi.

“Es braucu no “Rīga Plaza” puses, pa Mūkusalas ielu – virzienā uz Baložiem. Es biju pie kravinieka stūres. No krustojuma strauji izbrauca vieglā automašīna. Es braucu plūsmā kreisajā joslā. Izbrauca viegla automašīna, pēc izskata līdzīga “Citroen” markas automašīnai. Vecs modelis, sarkanā krāsā, ar pāris nomainītām detaļām. Viņš izskrēja priekšā, sāka braukt. Es mēģināju nobremzēt, bet ceļš ir slapjš, un es uzmetu vairākus kūleņus,” stāsta šoferis.

Viņš norāda, ka “Citroen” markas automašīna aizbraukusi tālāk.

“Citroen” spēkrats, kuru sarunā piemin kravas auto šoferis, izbraucis no Skaistkalnes ielas. Pēc vīrieša vārdiem, pēc avārijas situācijas izraisīšanas tās šoferis pat nebija piebremzējis, tieši otrādi – piespiedis gāzes pedāli un aizbraucis no notikuma vietas.

“Iveco” mikroautobusa šoferis bijis piesprādzējies un pēc kūleņošanas pats izkāpis no automašīnas, un sagaidījis ārstus. Mediķi cietušo apskatījuši un pieņēmuši lēmumu nogādāt uz tuvāko slimnīcu. Pēc incidenta avarējušais mikroautobuss uzlikts uz riteņiem un aizvests no negadījuma vietas.

Šobrīd policijā notiek šīs lietas izmeklēšana un, visticamāk, likumsargiem būs nepieciešams arī otra šofera skaidrojums.