“Es iedomājos, kas man tagad būs. Šausmas!” – piedzērusies sieviete Rīgas centrā “nones” vairākas ceļazīmes un sasit auto

1 komentārs
“Es iedomājos, kas man tagad būs. Šausmas!” – piedzērusies sieviete Rīgas centrā “nones” vairākas ceļazīmes un sasit auto
Foto: Ekrānuzņēmumi no video

Kādai autovadītājai pirmdienas rītā, visticamāk, bija ļoti grūti pastāstīt vīram, kā pagājušajā naktī līdz nepazīšanai pārvērties ģimenes braucamrīks un kāpēc tas meklējams policijas stāvlaukumā.

Pirmdienas rītā īsi pēc plkst. 4.00 tos dažus retos pilsētniekus, kuri rīta agrumā atradās Brīvības ielā, pamatīgi pārbiedējis kāds “Nissan” spēkrats, kas aiztraucies pa gājēju ietvi, aiz sevis atstājot īstu postažu, un tad, it kā nekas nebūtu noticis, turpinājis ceļu, kurp galvaspilsētas centra virzienā.

Brīvības un Miera ielas krustojumā pie policistiem vērsās garāmgājēji – viņi norādīja uz auto, kas notriecis vairākas ceļazīmes un devies prom. Kārtībsargi šoferi apturējuši Brīvības un Stabu ielas krustojumā.

Veicot pārrunas ar vadītāju, policistiem iekrita acīs blakus sēdeklī piesprādzētā stiprā alkohola pudele un arī no autovadītājas bija jūtama spēcīga alkoholam raksturīgā smaka. Veicot datu pārbaudi, arī atklājās, ka viņai nav derīgas vadītāja apliecības.

“Nu, kā neuztraukties, ja kaut kāda blondīne… Brauca blondīne, viņa vispār neko nesaprata. Viņa pat neparādīja pagriezienu, viņa vienkārši brauca un viss. Nu, kā es tā varēju. Es jau tā vienkārši nevarēju…” – tā par piedzīvoto stāstīja vadītāja.

“Es iedomājos, kas man tagad būs. Šausmas!” Šis, jaunās sievietes pareģojums izrādījies visai patiess, jo ceļu policijas, nedaudz vēlāk veiktā alkohola pārbaude atklājusi, ka viņa pie “Nissan” stūres sēdusies, būdama 3,26 promiļu reibumā. Tas nozīmē, ka pārkāpējai nāksies ne tikai saņemt sodu par avārijas izraisīšanu, bet būs jāstājas tiesas priekšā – par auto stūrēšanu reibumā, bez autovadītāja apliecības, pret pārkāpēju ierosināta krimināllieta.

1 komentārs