Ērgļu pusē baļķvedējs nobrauc no ceļa un apgāžas! Šoferis iesprostots kabīnē

6 komentāri
Ērgļu pusē baļķvedējs nobrauc no ceļa un apgāžas! Šoferis iesprostots kabīnē

Lai gan ziema ir katru gadu, snigšanai un salam ne vienmēr esam gatavi – bieži vien ceļi ilgi ir netīrīti, slīd un ar braukšanas iemaņām ziemā arī dažreiz nesokas. Ērgļu pusē 22. janvāra pēcpusdienā putenis un slidenie ceļi pievīla kāda baļķvedēja šoferi.

Autoceļa Ērgļi-Drabeši 6. kilometrā adrenalīna pārpilnus mirkļus piedzīvojis kāda baļķvedēja šoferis, kad viņa vairākus desmitus tonnu smagais “Volvo” uz ārkārtīgi slidenā ceļa, deviņdesmit grādu līkumā, tā teikt, “aizgāja taisni”.

Nonākot uz lauka, automašīna strauji samazinājusi ātrumu un apgāzusies, bet šoferis – uz brīdi palicis, iesprostots kabīnē. Neilgi pēc avārijas uz notikuma vietu nosūtītas vairākas ugunsdzēsēju brigādes, mediķi un policija. Lai arī vēlāk šoferim paša spēkiem izdevies izkļūt no auto, mediķi lēmuši, ka viņam jāpaviesojas slimnīcā.

Par sasistā auto evakuāciju parūpējās tā īpašnieki, savukārt visas negadījuma vietā redzamās pēdas, tostarp ceļa stāvokli, fiksējuši ceļu policisti, kuri jau tuvākajā laikā nopratinās arī šoferi, lai noskaidrotu viņa viedokli par notikušo. Visticamāk, vaina notikušajā būs jāuzņemas pašam stūrētājam, kurš nebija izvēlējies ceļa apstākļiem atbilstošu ātrumu.