Epilepsija pie stūres! Auto apturēšana Rīgā beidzas ar dramatiskiem notikumiem

40 komentāri
Epilepsija pie stūres! Auto apturēšana Rīgā beidzas ar dramatiskiem notikumiem

Stāsts, kas sācies ar gluži vai paredzamiem notikumiem – policisti, Pārdaugavas ielās pamana kādu aizdomīgu auto, kura stūrētājs acīmredzot cīnās ar spēkrata vadību. Apturot braucamrīku gan izrādās, ka šoferis nav dzēris vai lietojos narkotikas. Savādās braukšanas iemesls ir pavisam cits.

Darba dienas rītā, Raņķa dambī patrulējošo policistu skatus piesaistījis kāds necils “golfiņš”, kas braucis Bolderājas virzienā. Iztālēm bija skaidri redzams, ka tā stūrētājs knapi spējis noturēties uz ceļa un rada pamatīgu apjukumu līdzās braucošajiem satiksmes dalībniekiem.

Apturot auto policisti devās pie vadītāja, kurš gan nespēja pateikt neko sakarīgu un tas radīja aizdomas par to, ka viņš varētu būt bijis reibumā.

Līdz pat pēdējam brīdim inspektoriem šķita, ka kungs ir tā apreibis, ka nespēj parunāt, taču mirklī, kad sirmgalvis uzaicināts piesēst policijas auto, kļuvis skaidrs, savādās uzvedības patiesais iemesls – vīrieti piemeklēja epilepsijas lēkme.

Policijas darbinieki savu iespēju robežās sniedza medicīnisko palīdzību un centās vīrieti uzturēt pie samaņas. Mediķi konstatēja, ka viņam ir iestājusies epilepsija un ir nepieciešama hospitalizācija.

Notikuma vietā ieradās arī ceļu policijas darbinieki, kuri konstatēja, ka vīrietis nav nekādu apreibinošo vielu ietekmē, bet viņam radušās veselības problēmas kā rezultātā viņš nespēja vadīt savu auto.