Dzērusi autovadītāja sajauc pedāļus un izraisa avāriju uz Dienvidu tilta

0 Komentāru

Kādai ģimenei brauciens mājup 15. novembra vakarā bija ilgāks nekā plānots, turklāt ne par dažām minūtēm, bet gan par pāris stundām, jo braucēji tika ierauti dzērājšoferes izraisītā avārijā. Uz Dienvidu tilta negadījuma sekas fiksēja TV3 raidījums  “Degpunktā”.

Nesaprotams manevrs un acumirklī divi apvidus auto pārvēršanas lūžņu kaudzē. Incidents uz viadukta, kas savieno Krasta ielu un Dienvidu tiltu notika 15. novembra vakarā īsi pirms plkst. 21. Ceļu nesadalīja ”Lexus” un ”Mazda” spēkrati.

“Devos no Centra virzienā uz Dreiliņiem. Braucu augšā [uz tilta] un sajutu sitienu no aizmugures. Mēģinot apstādināt mašīnu, spiedu bremzes un mēģināju iztaisnot stūri, ielidoju otrā “bortā”. Kad kāpu ārā no mašīnas, pie manis pienāca otras mašīnas autovadītāja un teica, ka ir dzērusi. Sajaukusi pedāļus un tādēļ arī ieskrējusi,” stāsta cietušās automašīnas vadītāja Roberta.

Roberta atceras, ka vainīgā ”Lexus” vadītāja sākotnēji nebija agresīvi noskaņota un ne ar vienu īpaši konfliktēt nevēlējas, taču līdz brīdim, kad uz viadukta apstājās ugunsdzēsēji. Dusmas sieviete izgāza uz glābējiem.

Taču ilgstoši skandalēt kundzei neļāva mediķi. Avārijas izraisītājai bija nepieciešama palīdzība, jo viņa niknumā sākusi darīt pāri pati sev.

“Pēc ceļu satiksmes negadījuma automašīnas “Lexus” vadītāja nodarīja sev miesas bojājumus un tika nogādāta medicīnas iestādē. Valsts policija par notikušo ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu un skaidro negadījuma apstākļus,” skaidro policijā.

Savukārt Roberta un viņas līdzbraucējs negadījumā tikuši cauri ar izbīli un sabojātu garastāvokli tāpēc, ka spēkratu diez vai būs izdevīgi remontēt.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu-Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Viņa dzīvību vairs neizdevās glābt: pēc ietriekšanās luksofora stabā Mežaparkā miris "BMW" vadītājs

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā

Praktiskās nodarbības beidzas ar avāriju: negadījumā Zaķusalā iekļuvis autoskolas "mācībnieks"

Strauji bremzē un ieslīd grāvī: "Opel" avārija pie Rīgas apvedceļa

Traģiskais ugunsgrēks Baltkrievijas pierobežā: labdari palīdz nelaimē nonākušajiem

Nozaga vairākus simtus vērtu velosipēdu: ģimene lūdz atpazīt garnadžus