Dzērājšoferis nepamana policijas auto un iestūrē tai tieši “purnā”

1 komentārs

Kāds dzērājšoferis pamanījies iekulties traģikomiskā situācijā. Viņš vizinājis savus draugus un nav pamanījis pretim braucošo policijas automašīnu, kā rezultātā iestūrējis tai tieši “purnā”.

Aizvadītās nedēļas izskaņā policisti paviesojušies Kundziņsalā, kur nejauši garāmgājēji grāvmalē guļam bija atraduši kādu sirmu vīru. Notikuma vietā pirmie jau bija ieradušies mediķi, kuri secināja, ka pensionāram nekas nekait. Līdz ar to  tālākais darbs ar “klientu” tika uzticēts vietējiem policistiem.

Policisti konstatējuši, ka vīrietis aizmidzis uz ielas pamatīgā alkohola reibumā. Tika nolemts nogādāt vīrieti pašvaldības policijas iecirknī, lai uzsāktu lietvedību. Pārvadājot grāvmalē guļošu vīrieti, pie viena no krustojumiem policijas automašīnā frontāli iebraucis kāds automašīnas “Mercedes” vadītājs.

Kā skaidro Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis, sadursme neesot bijusi spēcīga. Automašīnas šoferis jau sarunas pirmajās minūtēs policistiem atzinis, ka viņam nav autovadītāja apliecības.

Pēc šāda atklājuma vīrietis uzaicināts līdzi uz policijas auto, kur policisti sajutuši, ka šoferis šajā vakarā varētu būt baudījis grādīgās dziras. Mirkli vēlāk Meža prospektā ieradušās divas neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes. Pārbaudot notikuma vietā esošos ļaudis, secināts, ka nevienam tālāka mediķu palīdzība nav nepieciešama. Savukārt ceļu policisti, pasniedzot “Mercedes” šoferim alkometru, secinājuši, ka pārkāpēja izelpā ir 2,5 promiles alkohola.

Šajā situācijā vienīgais ieguvējs bija iepriekš aizturētais pensionārs, kurš, pateicoties negaidītajai situācijai, izsprucis no soda un negribētās vizītes iecirknī, savukārt viņa “glābējam” – apreibušajam šoferim vairs nekur sprukt neizdosies. Šāda neveiksmīgu lēmumu sērija viņam var beigties pat aiz restēm.