Dzērājšofera ārdīšanās mājas pagalmā izbiedē iedzīvotājus

0 Komentāru
Dzērājšofera ārdīšanās mājas pagalmā izbiedē iedzīvotājus

Pavisam nesen policisti devušies uz Teiku, kur kāda “Volvo” šoferis bija pārbiedējis daudzdzīvokļu nama iemītniekus. Kungs pamatīgā ātrumā iebrāzies mājas pagalmā un nejauši nobraucis no ceļa, bet tad, cenšoties izbraukt, “iesēdies”. Motora rūkoņa un spolēšana nav mitējusies labu brīdi, tādēļ iedzīvotāji par notiekošo nolēmuši ziņot policistiem.

Ap plkst. 14.00 no Vidzemes pārvaldes pagalma izripojis policijas auto. Likumsargi tik tikko bija saņēmuši izsaukumu uz Ropažu ielu, kur manīts kāds piedzēries autovadītājs.

Jau tuvojoties automobilim, kļuva skaidrs, ka tas šeit apstājies pavisam banāla iemesla dēļ – stūrētājs neveiksmīgi nobraucis no asfaltētā celiņa, un auto uz līdzenas vietas “iesēdies”.

“Domāju, jāskatās pa logu. Man bija bail, ka mašīnu nenoskrāpē. Tad vienā brīdī viņš izkāpa ārā, un es ieraudzīju, ka viņam vienā kājā ir kurpe, bet otra kāja plika un šitāds te… Sapratu, ka viņš ir galīgi piedzēries. Tad es gāju lejā, un es viņam vaicāju: jūs esat piedzēries?” notikušo atstāsta vietējais iedzīvotājs.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

0 Komentāru