Drošības jostu reidā Kurzemē noformēti teju 200 protokolu

0 Komentāru
Drošības jostu reidā Kurzemē noformēti teju 200 protokolu
F64

Pirms Lieldienu brīvdienām Valsts policijas veiktā reida laikā Kurzemē, pievēršot lielāku uzmanību drošības jostu lietošanā, noformēti 180 administratīvo pārkāpumu protokoli par dažādiem pārkāpumiem, ziņo Valsts policija.

Ceturtdien, 18. aprīlī, laikā no plkst. 15.00 līdz nākamās dienas plkst. 3.00, kopumā tika pārbaudīti 1 563 transportlīdzekļi, bet protokoli noformēti par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu, par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē, par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kuram noteiktajā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate. Tāpat protokoli noformēti par mobilo telefonu lietošanu, par drošības jostu nelietošanu, par to, ka nav redzama numura zīme, kā arī citiem pārkāpumiem.

Liepājā un tās apkārtnē ir noformēti 30 administratīvo pārkāpumu protokoli par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet par drošības jostu nelietošanu – pieci. Savukārt reibumā pie stūres sēdušies pieci šoferīši.

Saldus iecirkņa apkalpojamā teritorijā transportlīdzekļu vadītājiem ir noformēts 21 administratīvo pārkāpumu protokols par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 10 protokoli par drošības jostu nelietošanu, bet viens protokols – par automašīnas vadīšanu, esot narkotisko vielu reibumā.

Talsu iecirkņa apkalpojamā teritorijā par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu noformēti 10 administratīvo pārkāpumu protokoli.

Tikmēr Kuldīgas iecirkņa apkalpojamā teritorijā ir noformēti 5 protokoli par drošības jostu nelietošanu, pa diviem par mobilo tālruņu lietošanu, ātruma pārsniegšanu un par avārijas gaismas signalizācijas neiedegšanu un avārijas zīmes neizlikšanu uz ceļa apstādinātam vai stāvošam transportlīdzeklim noteiktajos gadījumos diennakts gaišajā laikā.

Ventspils iecirkņa apkalpojamā teritorijā ir noformēti 4 administratīvo pārkāpumu protokoli par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un pa vienam protokolam par braukšanu bez tiesībām un mobilo telefonu lietošanu.

0 Komentāru