“Drifts” turpmāk būs sodāms likumpārkāpums – Ādažu pašvaldība pieņem likumu

8 komentāri
“Drifts” turpmāk būs sodāms likumpārkāpums – Ādažu pašvaldība pieņem likumu

Braukšana sānslīdē jeb tā sauktais “drifts”, sākoties ziemas sezonai, kļūst ļoti populārs. Taču policisti saka, – viss ir labi līdz brīdim, kad kāds pārgalvis ietrieksies, piemēram, sabiedriskā transporta pieturā vai lielveikala stāvvietā uzbrauks kādam cilvēkam. Lai tā nenotiktu, Ādažu pašvaldībā pieņemti noteikumi, ka “driftošana” ir aizliegta, un pirmie braucēji jau šonedēļ uzzinājuši par salīdzinoši nesen ieviesto kārtību.

Ādaži ir viena liela trase “gonkotājiem” – tā saka paši autobraucēji, kuriem patīk pa novada ceļiem ķert adrenalīnu un “zīmēties”, sānslīdēs slīpējot līkumus un apļus. Trešdien bija tiešām piemērota diena, lai sāktu ielu “drifta” sezonu, taču, pāris braucējiem par pārsteigumu, šādas izklaides tagad ir aizliegtas ar likumu.

Vairumā pašvaldību cīņa ar “drifteriem”, kas apdraud gan savu, gan citu satiksmes dalībnieku drošību, ir gandrīz neiespējama, bet pamazām Ādažu piemērs tomēr kļūst populārs.

Jāpiebilst, ka tieši par satiksmi atbildīgā Ceļu policija joprojām ir bezspēcīga cīņā ar “drifteriem”, jo jābūt vismaz diviem pārkāpumiem vienlaikus, lai to nosauktu par agresīvu braukšanu. Apturēto šoferu argumenti parasti skan šādi – man vienkārši saslīdēja, un es nevarēju savaldīt auto. Ādažos šādas pasakas vairs cauri neiet, savukārt, ja kādam tiešām uz ceļa nejauši saslīd, nekādi sodi netiek piemēroti.

TOP komentāri

 • Km ir maukasbērns
  +3 +3 0

  Km ir maukasbērns

  Tu tupā huiņa,tava notriekšana būtu pakalpojums visai cilvēcei
 • Priduraki
  +3 +3 0

  Priduraki

  Tak nav nekādu likumu tādu.. kkada pilsetiņas pašvaldība nevar noteikt tādus likumus.
 • Umnjiks
  +4 +3 -1

  Umnjiks

  Būtu labāk naudu atvēlējuši laukuma izbūvei, kur varētu slidināties, nekā tērējuši kaut kadam debīlam liluma projektam, par kuru tāpat visiem pajāt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl