Domino efekts: izvairoties no sadursmes, “Suzuki” apskādē divus auto

Komentāri

Trīs auto sadursme galvaspilsētā uz labu laiku kavējusi satiksmi Valmieras ielā. Tur taisnā ceļa posmā ielas malā apturētos auto ietriecies kāds “Suzuki”.

Piektdien ap pusdienlaiku par kilometriem garu satiksmes sastrēgumu Valmieras ielā parūpējies kāda “Suzuki” stūrētājs. Viņš ar savu auto ietriecies divos ielas malā uz ietves novietotos automobiļos. Kamēr kārtības sargi steidz fiksēt šīs avārijas sekas, lai pēc iespējas ātrāk atbrīvotu daļēji bloķēto brauktuvi, “Degpunktā” komanda dodas aprunāties arī ar jauniešiem, kas stāv pie sasistā spēkrata. Saruna gan neizvēršas pārāk gara.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēcāk gan abi ieraušas kādā citā turpat blakus novietotā auto un gaida, līdz kārtības sargi pabeigs iesākto. Uzrunātie ceļu policisti atklāj, ka avārijas izraisītājs savos paskaidrojumos atzinis, ka negadījums noticis, jo priekšā strauji bremzējis kāds auto, savukārt “Suzuki” vadītājs, lai izvairītos no sadursmes, spiedis bremzes, cik spējis, taču auto saslīdējis un ietriecies blakus brauktuvei stāvošajā “Audi”, kas tālāk iestumts “Volkswagen Passat”.

Inspektors gan min, ka, par laimi, avārijā nav cietuši ne autobraucēji, ne garāmgājēji. Šoreiz pie vainas nav ne pārgalvība, ne viltīgais krustojums. Visticamāk, šoferi iegāzusi pavisam banāla kļūda – pārāk maza distance līdz priekšā braucošajam.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl