Dobeles novada autoavārija, kurā iesaistīts arī iereibis policists, beigusies letāli

Komentāri

Trešdien, 14. jūnijā, Dobeles novadā notikušais ceļu satiksmes negadījumā, kurā cieta garāmbraucošs velosipēdists un bija iesaistīts arī iereibis policists, beidzies letāli –  neskatoties uz mediķu centieniem, nav izdevies glābt smagi savainotā velosipēdista dzīvību, vakar viņš slimnīcā miris.

Šis traģiskai negadījums nav vienīgais ceļu satiksmes negadījums, kurā pēdējo pāris dienu laikā iekūlies kāds piedzēries likumsargs. Pagājušajā naktī, tepat galvaspilsētā, Tērbatas un Matīsa ielu krustojumā sadūries kāds “Mercedes Benz” un taksometrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc notikušā atklājies, ka “Mercedes Benz” vadījis kāds Valsts policijas Galvenās kārtības policijas inspektors, kurš negadījuma brīdī atradies vairāk nekā 2,5 promiļu reibumā. Arī šajā gadījumā, par avāriju, kurā ievainots viens no dzērušā policista pasažieriem, ierosināta krimināllieta, savukārt pats darbinieks atstādināts no amata pienākumiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl