Dobeles novada autoavārija, kurā iesaistīts arī iereibis policists, beigusies letāli

Komentāri

Trešdien, 14. jūnijā, Dobeles novadā notikušais ceļu satiksmes negadījumā, kurā cieta garāmbraucošs velosipēdists un bija iesaistīts arī iereibis policists, beidzies letāli –  neskatoties uz mediķu centieniem, nav izdevies glābt smagi savainotā velosipēdista dzīvību, vakar viņš slimnīcā miris.

Šis traģiskai negadījums nav vienīgais ceļu satiksmes negadījums, kurā pēdējo pāris dienu laikā iekūlies kāds piedzēries likumsargs. Pagājušajā naktī, tepat galvaspilsētā, Tērbatas un Matīsa ielu krustojumā sadūries kāds “Mercedes Benz” un taksometrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc notikušā atklājies, ka “Mercedes Benz” vadījis kāds Valsts policijas Galvenās kārtības policijas inspektors, kurš negadījuma brīdī atradies vairāk nekā 2,5 promiļu reibumā. Arī šajā gadījumā, par avāriju, kurā ievainots viens no dzērušā policista pasažieriem, ierosināta krimināllieta, savukārt pats darbinieks atstādināts no amata pienākumiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl