Dobelē pēc sadursmes ar traktoru bojā iet velosipēdists

9 komentāri

Kadru dienu ceļu satiksmē ievainojumus gūst aptuveni 20 cilvēki, gandrīz puse no tiem pēdējā laikā ir velosipēdisti. Sadursmē ar smago tehniku 22.jūlija vakarā Dobelē gājis bojā riteņbraucējs, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Dobelē pie pašām Livonojas ordeņa pilsdrupām Brīvības ielā ir viens no bēdīgi slavenākajiem krustojumiem visā pilsētā. Nogriežoties Tērvetes ielas virzienā vakar iespaidīga izmēra smagā tehnika sadūrās ar velosipēdu, un riteņbraucējs gāja bojā. Sākotnēji likumsargi nevarēja noskaidrot vīrieša personību.

23.jūlija pēcpusdienā policisti noskaidroja, kas ir velosipēdists. Tas izrādījās kāds kungs gados no tuvējās apkārtnes.

”Dobelē, Brīvības ielā vīrietis vadīja traktoru sakabē ar piekabi un krustojumā veica pagriezienu pa kreisi, kad 1946. gadā dzimis Dobeles iedzīvotājs, vadot velosipēdu, ietriecās braucošā traktora piekabē. Negadījuma vietā no gūtajām traumām velosipēda vadītājs gāja bojā,” notikušā apstākļus skaidro Zemgales reģiona policijas pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Šobrīd notiek izmeklēšana precīzu notikušā apstākļu noskaidrošanai.

Kamēr policija veic ekspertīzes, iedzīvotājiem ir divas versijas par nelaimes cēloņiem. Iespējams velosipēdists šķērsojis ielu neatļautā vietā, vai arī braucis pa galveno ceļu, un traktors viņam aizgriezis priekšā.

Šajā negadījumā ir vēl daudz neskaidrību un, ja jūs redzējāt kā notika incidents, noteikti pastāstiet par to Satiksmes noziegumu izmeklētājiem, jo šādās reizēs ar viena iesaistītā šofera liecību, lai noskaidrotu patiesību, var izrādīties stipri par maz.

9 komentāri