Divu “mikriņu” sadursmē cietuši ir trīs cilvēki, kuri nogādāti slimnīcā

Komentāri

Rīta pusē Zaļajā ceturtdienā iepretim Āgenskalna tirgum notikusi smaga avārija. Tajā iesaistīti divi vienā virzienā braucoši “Rīgas satiksmes” mikroautobusi, kas ietriekušies viens otrā un kādas sievietes stūrēts ģimenes auto, kurā atradušies seši cilvēki.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā stāsta, ka negadījuma vietā, kur darbojušās vairākas dakteru brigādes, ārsti apskatījuši deviņus cilvēkus, starp tiem bijuši arī bērni. Par laimi, nevienam no cietušajiem nav konstatēti dzīvībai bīstami ievainojumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tālākām pārbaudēm slimnīcā nogādāti trīs cilvēki. Divi no viņiem avārijas rezultātā guvuši galvas traumas, bet viens no pasažieriem traumējis kāju.

Tā kā negadījumā cietuši cilvēki, visticamāk, policijā par šo notikumu tiks ierosināta krimināllieta, kuras laikā tiks noskaidroti, visi negadījuma apstākļi un patiesie iemesli.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl