Divu “mikriņu” sadursmē cietuši ir trīs cilvēki, kuri nogādāti slimnīcā

Komentāri

Rīta pusē Zaļajā ceturtdienā iepretim Āgenskalna tirgum notikusi smaga avārija. Tajā iesaistīti divi vienā virzienā braucoši “Rīgas satiksmes” mikroautobusi, kas ietriekušies viens otrā un kādas sievietes stūrēts ģimenes auto, kurā atradušies seši cilvēki.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā stāsta, ka negadījuma vietā, kur darbojušās vairākas dakteru brigādes, ārsti apskatījuši deviņus cilvēkus, starp tiem bijuši arī bērni. Par laimi, nevienam no cietušajiem nav konstatēti dzīvībai bīstami ievainojumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tālākām pārbaudēm slimnīcā nogādāti trīs cilvēki. Divi no viņiem avārijas rezultātā guvuši galvas traumas, bet viens no pasažieriem traumējis kāju.

Tā kā negadījumā cietuši cilvēki, visticamāk, policijā par šo notikumu tiks ierosināta krimināllieta, kuras laikā tiks noskaidroti, visi negadījuma apstākļi un patiesie iemesli.

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl