Komentāri

Trešdien, 14. jūnijā, dažas minūtes pirms plkst. 13.00 uz Jelgavas-Dobeles ceļa, pie pagrieziena uz Miltiņiem, notikusi divu automašīnu sadursme. Negadījumā cietis arī kāds velosipēdists, kuram avārijas rezultātā viena no automašīnām uzbrauca virsū.

Apkārtējie palīdzējuši, cik spējuši, un noguldījuši cietušo turpat blakus sasistajam auto. Notikuma vietā ieradušies policisti, ugunsdzēsēji un divas “ātrās palīdzības” mediķu brigādes.

Slimnīcā nogādāts arī ievainotais “Volvo” vadītājs, kurš, kā vēlāk atklājies, savu spēkratu stūrējis, būdams gandrīz pusotras promiles reibumā. Vēl nepatīkamāku šo stāstu padara fakts, ka vīrietis ir Valsts policijas Zemgales reģiona darbinieks.

Foto – Notikumu vieta pēc avārijas

Šobrīd par notikušo jau ierosināts kriminālprocess un likumsargs no amata atstādināts. Tāpat Zemgales reģiona pārstāvji ziņo, ka pret kolēģi ierosināta disciplinārlieta. Pagaidām, gan vēl neesot izdevies noskaidrot, kurš īsti vainojams avārijas izraisīšanā. Vietējiem gan, apskatot notikuma vietu, ir sava versija par sadursmes iemesliem.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl