Komentāri

Trešdien, 14. jūnijā, dažas minūtes pirms plkst. 13.00 uz Jelgavas-Dobeles ceļa, pie pagrieziena uz Miltiņiem, notikusi divu automašīnu sadursme. Negadījumā cietis arī kāds velosipēdists, kuram avārijas rezultātā viena no automašīnām uzbrauca virsū.

Apkārtējie palīdzējuši, cik spējuši, un noguldījuši cietušo turpat blakus sasistajam auto. Notikuma vietā ieradušies policisti, ugunsdzēsēji un divas “ātrās palīdzības” mediķu brigādes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Slimnīcā nogādāts arī ievainotais “Volvo” vadītājs, kurš, kā vēlāk atklājies, savu spēkratu stūrējis, būdams gandrīz pusotras promiles reibumā. Vēl nepatīkamāku šo stāstu padara fakts, ka vīrietis ir Valsts policijas Zemgales reģiona darbinieks.

Foto – Notikumu vieta pēc avārijas

Šobrīd par notikušo jau ierosināts kriminālprocess un likumsargs no amata atstādināts. Tāpat Zemgales reģiona pārstāvji ziņo, ka pret kolēģi ierosināta disciplinārlieta. Pagaidām, gan vēl neesot izdevies noskaidrot, kurš īsti vainojams avārijas izraisīšanā. Vietējiem gan, apskatot notikuma vietu, ir sava versija par sadursmes iemesliem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl