Divu automašīnu sadursmē Dobeles novadā smagi cieš garām braucošs velosipēdists; vienu no mašīnām vadījis iereibis policists

0 Komentāru

Trešdien, 14. jūnijā, dažas minūtes pirms plkst. 13.00 uz Jelgavas-Dobeles ceļa, pie pagrieziena uz Miltiņiem, notikusi divu automašīnu sadursme. Negadījumā cietis arī kāds velosipēdists, kuram avārijas rezultātā viena no automašīnām uzbrauca virsū.

Apkārtējie palīdzējuši, cik spējuši, un noguldījuši cietušo turpat blakus sasistajam auto. Notikuma vietā ieradušies policisti, ugunsdzēsēji un divas “ātrās palīdzības” mediķu brigādes.

Slimnīcā nogādāts arī ievainotais “Volvo” vadītājs, kurš, kā vēlāk atklājies, savu spēkratu stūrējis, būdams gandrīz pusotras promiles reibumā. Vēl nepatīkamāku šo stāstu padara fakts, ka vīrietis ir Valsts policijas Zemgales reģiona darbinieks.

Foto – Notikumu vieta pēc avārijas

Šobrīd par notikušo jau ierosināts kriminālprocess un likumsargs no amata atstādināts. Tāpat Zemgales reģiona pārstāvji ziņo, ka pret kolēģi ierosināta disciplinārlieta. Pagaidām, gan vēl neesot izdevies noskaidrot, kurš īsti vainojams avārijas izraisīšanā. Vietējiem gan, apskatot notikuma vietu, ir sava versija par sadursmes iemesliem.

0 Komentāru