Divi zēni Kuldīgā ar mopēdu aizšķērso ceļu automašīnai un avarē

Komentāri
Divi zēni Kuldīgā ar mopēdu aizšķērso ceļu automašīnai un avarē
Negadījumā cietuši abi jaunieši, kuri brauca ar mopēdu, - 12 un 13 gadus veci zēni. (Reinis Hofmanis / f64)

Pirmdien, 11. septembrī, Kuldīgā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā traumas guvuši divi nepilngadīgi zēni.

Kā informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde, negadījums noticis plkst. 16.24, kad Kuldīgā uz apvedceļa viens no jauniešiem, vadot mopēdu “Suzuki Sepia” ar pasažieri, aizšķērsoja ceļu tajā pašā virzienā braucošai automašīnai “Audi A6”, ko vadīja 1982. gadā dzimis vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negadījumā cietuši abi jaunieši, kuri brauca ar mopēdu,  – 12 un 13 gadus veci zēni. Viņi ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā mediķu aprūpē, zēnu dzīvībai briesmas nedraud. Bojāti abi transportlīdzekļi. Policija skaidro precīzus notikušā apstākļus, notiek izmeklēšana uzsāktā kriminālprocesa ietveros.

Šis ir jau otrais ceļu satiksmes negadījums šomēnes Kuldīgas pusē, kurā cietuši nepilngadīgi bērni. Jau vēstīts, ka  1. septembrī ap plkst. 13.55 Īvandes pagastā 2007. gadā dzimis velosipēdists, izbraucot no mazāk svarīga ceļa uz galveno ceļu Kuldīga- Alsunga-Jūrkalne, sadūrās ar automašīnu. No gūtajām traumām zēns notikuma vietā mira.

Lai aktualizētu drošības jautājumus, policijas inspektori Kuldīgā un tās apkārtnē tuvākajā laikā īpaši intensīvā režīmā apmeklēs izglītības iestādes, lai tiktos ar dažāda vecuma skolēniem un aicinātu būt piesardzīgiem un uzmanīgiem, piedaloties ceļu satiksmē. Savukārt Satiksmes uzraudzības rotas inspektori pastiprinātā režīmā uzraudzīs vietas, kur ikdienā uzturas daudz bērnu un jauniešu.

Tāpat policija vēlas mudināt arī vecākus un skolotājus pārrunāt drošības jautājumus ar bērniem, akcentējot, ka pārgalvība un izklaidība uz ceļa var apdraudēt dzīvību.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl