Divi zaķi ar vienu šāvienu – Inčukalna policisti dodas risināt ģimenes konfliktu, taču pa ceļam sastop dzērājšoferi

Pievienot komentāru
Divi zaķi ar vienu šāvienu – Inčukalna policisti dodas risināt ģimenes konfliktu, taču pa ceļam sastop dzērājšoferi
Foto: Ekrānuzņēmums

Inčukalna pievārtē policisti braukuši risināt ģimenes konfliktu, bet pa ceļam mazliet aizkavējušies. Un labi, ka tā, jo konflikts atrisinājies pats no sevis, kā jau tas ar dzīvesbiedru skandāliem gadās.

Pavisam nesen inspektori, kuriem uzticēts pieskatīt mieru un kārtību Inčukalna apkaimē, devušies talkā kādai sievietei, kurai izcēlies pamatīgs strīds ar dzīvesbiedru. Situācija bijusi tā nokaitēta, ka vienīgais glābiņš esot bijis zvans policistiem.

Dodoties uz norādīto ielu, bija jābrauc pa nelielu grants ceļu, kur pretī brauca “Mercedes” markas auto. Policisti pārmijuši vārdu ar tā šoferi un bija redzams, ka aiz viņa brauc vēl divi spēkrati. Tika nolemts pabraukt malā, lai varētu vieglāk izmainīties. Otrais auto pabrauca garām, bet trešais, ieraugot policistus, sāka doties atpakaļgaitā, kas radīja aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā.

Šajā situācijā likumsargu aizdomas apstiprinājušās un tālākās pārbaudes laikā secināts, ka šoferis pie ārvalstīs reģistrētā auto stūres tik tiešām sēdies reibumā. Tātad sekas kā jau ikvienam kārtības sargu pieķertam dzērājšoferim – klapatas, izdevumi un vairāki gadi kājām.

Apkalpojot šo gadījumu, iepriekš minētais konflikts dzīvesbiedru starpā tikmēr jau bija beidzies bez tādām sekām, ka tajā būtu jāiesaistās kārtībsargiem.