Divi vīrieši un jauniete vecā “pasātā” bēg no policijas un izmet no automašīnas somu ar narkotikām

4 komentāri
Divi vīrieši un jauniete vecā “pasātā” bēg no policijas un izmet no automašīnas somu ar narkotikām
DEGPUNKTĀ

Nejaušība policistiem ļāvusi notvert kādu trijotni, kas, domājams, ir cieši saistīta ar narkotiku tirdzniecību.

Viss sācies ar civilā ģērbtu kriminālpolicistu patruļu pa naksnīgajām Pļavnieku ielām, cenšoties pielikt punktu kādas garnadžu grupas sirojumiem, kas pēdējā laikā nomocījuši vietējos iedzīvotājus. Šoreiz gan zagļus nav izdevies atrast, taču piedzīvojumi neizpalika.

Nakts vidū Pļavniekos strādājošo kriminālpolicistu redzeslokā nejauši nonācis kāds vecs, noplucis “VW Passat”, kas šķietami bezmērķīgi riņķojis pa tukšo pilsētu. Tā kā automobilis redzēts vairākkārt un policistu pieredze likusi domāt, ka tajā sēdošajiem ir kas slēpjams, talkā aicināti policisti ar trafarētu busiņu, kas pēc kolēģu norādēm uzmeklējuši auto.

Kad policisti tuvojās automašīnai, tā pēkšņi sāka strauji palielināt ātrumu. Tika iesaistītas ekipāžas no vairākām policijas struktūrvienībām.

Par spīti zilo gaismiņu “diskotēkai” atpakaļskata spogulī, “VW Passat” stūrētājs nav domājis padoties un, cik nu ātri sagurušais spēkrats spējis, aiztraucies pāri Dienvidu tiltam.

Kādā mirklī policisti pamanījuši, ka braucamrīkā sēdošie kaut ko izmet pa auto logu, taču vismaz tobrīd nav bijis īsti skaidrs, kas tas ir. Par laimi, pakaļdzīšanās operācijā iesaistīti vairāki auto. Kamēr vieni turpināja sekot, citi piestājuši, lai pārbaudītu, kas tad bēdzējiem “izkritis”.

Policisti konstatēja, ka izmesta soma, kurā atrodas narkotiskās vielas.

Turpinot braucienu, bēdzēji nonākuši otrpus Daugavai, kur auto strauji apgriezies un aiztraucies atpakaļ Pļavnieku virzienā.

Šķērsojis tiltu, šoferis centies nozust, dodoties Maskavas ielas virzienā, taču arī šeit viņu sagaidījis nepatīkams pārsteigums. Drīz vien ceļā parādījies busiņš, un kļuvis skaidrs, ka nu vairs nav kur sprukt.

Mirkli vēlāk policistiem izdevies aizturēt visus trīs automobilī sēdošos – divus vīriešus, no kuriem viens izrādījies Ukrainas pilsonis, un kādu 17 gadus vecu meiteni. Turpinot šķetināt notikušo, atklājies, ka izmestajā somā atrodas aptuveni 50 grami amfetamīna, un tas bijis iemesls, lai visi trīs tālāk tiktu nogādāti iecirknī. Arī turpmākā izmeklēšana atklājusi arvien jaunus un jaunus, visai interesantus faktus par spēkratā sēdošajiem.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!