Komentāri

Trešdienas pēcpusdienā gandrīz vienlaikus notika divas smagas autoavārijas. Viena – Rīgā, Daugavgrīvas ielā, otra uz Bauskas šosejas aiz Ķekavas apļa.

Trešdien ap plkst. 14.00 pēcpusdienā Bauskas šosejā nepārdomāts un straujš automašīnas “Volkswagen Touran” manevrs bēdīgi beidzās šīs pašas mašīnas pasažieriem, jo šoferis, runājot pa tālruni, izdomāja strauji mainīt braukšanas virzienu un apgriezties, lai brauktu atpakaļ uz Rīgas pusi. Paņēmis platāku līkumu, vadītājs veicis manevru pa kreisi, nepaskatoties, ka aiz viņa tajā pašā virzienā brauc kravas auto “DAF”, kam, saprotams, nav tik viegli nobremzēt, kad priekšā kāds negaidīti veic akrobātiskus trikus. Rezultātā divi cietušie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viena ir pusaudze, meitene, kura bija guvusi salīdzinoši vieglas traumas, galvenokārt, ķermeņa sasitumus, savainojumus. Otra sieviete tika nogādāta slimnīcā slimnīcā ar smagākām traumām, tajā skaitā krūškurvja traumu, muguras traumu.

Vēl vienā negadījumā, kas notika netālu no Dzegužkalna, Daugavgrīvas ielā, un radīja pamatīgu sastrēgumu, cietuši divi cilvēki – viens šoferis guvis galvas sasitumu un brūci pierē, bet otram ir kājas trauma. Šīs avārijas iemesli arīdzan saistīti ar nepārdomāta manevra veikšanu.

Proti, pēc sākotnējām ziņām “Volkswagen” mikroautobuss it kā braucis no tā sauktās stāvvietas kabatas un, kārtojoties joslā, nav palaidis strauji tuvojošos piektās sērijas “BMW”, kas ietriecies busa sānos. Tagad abi spēkrati nonākuši uz autoevakuatora. Ja busiņš, iespējams, vēl būs labojams, tad “BMW”, visticamāk, ceļš vedīs uz autokapsētu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl