Distances neievērošana izraisa vieglā un kravas auto sadursmi Inčukalnā

4 komentāri

Inčukalna pusē, nepārliecinoties par distanci, kāds kravas automašīnas šoferis nepaspēja izvairīties no priekšā stāvoša vieglā transportlīdzekļa. “Mazda” sasista, tā vadītāja nogādāta slimnīcā padziļinātai veselības pārbaudei.

Inčukalna pusē kāda sieviete, vadot sarkanu ”Toyota”, vēlējās veikt kreiso pagriezienu, lai iebrauktu Rāmkalnu atpūtas parka teritorijā. Priekšā braucošās vieglās automašīnas plānoto manevru neievēroja kāds kravas transportlīdzekļa vadītājs un nepaspēja izvairīties no sadursmes.

“Viņa stāvēja, nobremzēja, bet es jutu, ka ieskriešu, un griezu pa kresi. Sieviete nepaskatījās spogulī un arī grieza pa kreisi, un tā mēs satikāmies,” stāsta kravas automašīnas ”Volvo” šoferis.

Vīrietis atzīst, ka, ja būtu ieturējis pietiekami lielu distanci, avārijas nebūtu. Uzreiz pēc negadījuma viņu pārņēma pamatīgs šoks, jo trieciens bija spēcīgs. ”Volvo” vadītājs un citi aculiecinieki uzreiz steidzās pie sievietes, kura izskatījās cietusi.

“Šoks liels bija. Viņai vaicājām, kafiju atnest, mierinājām, kamēr atbrauks “ātrie”. Galva bija sasista, bet es brīnos, kāpēc gaisa spilveni nenostrādāja, saka kravas auto vadītājs.

Septiņas minūtes pēc izsaukuma saņemšanas notikuma vietā ieradās mediķi. Ārsti atviegloti konstatēja, ka ”Toyota” šofere ir stabilā stāvoklī. “Par laimi, šajā negadījumā nebija nopietni cietušo. Cietusi bija viena sieviete, taču gūtās traumas nebija nozīmīgas, tie bija sastiepumi, sasitumi, taču turpmāku pārbaužu veikšanai viņa nogādāta slimnīcā,” stāsta NMPD pārstāve Arita Freimane.

4 komentāri