Dažu mēnešu laikā vairāki “randiņi” ar policiju – kad šoferim ar vienu mācību nepietiek

1 komentārs
Dažu mēnešu laikā vairāki “randiņi” ar policiju – kad šoferim ar vienu mācību nepietiek
EKRĀNUZŅĒMUMS

Kāds jauns vīrietis acīmredzot nenovērtē viņam doto iespēju atgriezties brīvībā. Tā vietā, lai labotos, tagad kļuvis zināms vai ikvienam Ķekavas policistam.

Janvāra nogalē Ķekavas policisti sastapušies ar kādu auto un tā stūrētāju, kurš jau labu brīdi bija nonācis zem vietējo policistu lupas.

Tā kā autovadītājs izlicies nedzirdam policistu aicinājumus apstāties, brīdī, kad pavērušās durvis, viņam nācies samierināties ar nedaudz asāku ”aicinājumu izkāpt”!

Turpmākajā pārbaudē atklājies, ka policistu ziņas izrādījušās patiesas – autovadītājs pie stūres bija bez autovadītāja apliecības, turklāt aptuveni pusotras promiles reibumā. Likumsakarīgi, ka šis brauciens viņam beidzies ar kriminālprocesu.

Tomēr nav pagājis pārāk ilgs laiks, līdz kārtības sargi un šis vīrs tikušies vēlreiz – jau februāra beigās viņš pieķerts pārkāpjam policijas uzraudzības noteikumus. Arī šajā gadījumā aculiecinieki minējuši, ka īsi pirms kārtības sargu ierašanās vīrietis redzēts pie stūres.

Diemžēl šajā situācijā nav bijis pietiekami pierādījumu, lai vīrieti sauktu pie atbildības par auto pilotēšanu, tādēļ policisti fiksējuši uzraudzības pārkāpumus un vīrietis atkal atbrīvots. Līdz 16. marta naktī jau labi zināmais “Audi” Titurgā atkal parādījis policistu redzeslokā.

Un arī šajā gadījumā pie stūres sēdies tas pats policistiem jau pazīstamais vīrietis. Tādējādi kārtības sargi par notikušo ziņojuši ceļu policijai.

Šajā vakarā autovadītāja izelpā konstatētas gandrīz divas promiles alkohola, kas, ņemot vērā pārējos faktus, viņam garantē kārtējo kriminālprocesu. Turklāt nevar izslēgt, ka pēc šādas uzdzīves viņam piemērotais ”pārbaudes laiks” brīvībā jau tuvākajā laikā tiks pārskatīts, un var izvērsties par atgriešanos cietumā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā