20 komentāri

Uz Liepājas šosejas pirmdienas pēcpusdienā saskrējās smagā automašīna ar traktoru, kas gausi brauca gar ceļa malu un pļāva zāli. Kravas mašīnas šoferis attapās sveiks un vesels tuvējā grāvī, bet traktorists šokēts turpināja sēdēt turpat spēkrata kabīnē un aptvert, ka pietrūka vien dažu centimetru līdz traģēdijai.

Braucot gar labības laukiem, redzami daudzi zemnieki, kas sēdušies pie lauksaimniecības tehnikas stūres un steidz novākt ražu.

Pa kādam traktoram var sastapt arī uz šosejām, tādēļ autovadītājam jābūt vērīgam, lai neiznāktu tā, kā kādam smagās automašīnas šoferim. Netālu aiz Grobiņas, iepretim autobusa pieturai “Rolova”, kravas automobiļa vadītājs pēdējā mirklī pamanīja priekšā braucošo traktoru. Diemžēl tas jau bija krietni par vēlu.

Smagajā automašīnā neatradās krava un, par laimi, grāvī nenācās atdurties pret koku vai kādu lielāku laukakmeni. Jāteic, ka traktoram vispamanāmākais bija dzeltenais pārklājs pār pļāvēju.

Pie Grobiņas smagā automašīna nepamana gar ceļa malu gausi braucošo traktoru un aizķer tā kreiso sānu. Kravas automobilis finišē grāvī, bet traktora šoferis priecājas, ka palicis dzīvs.

TOP komentāri

 • es
  +13 +11 -2

  es

  to žurnālisti par tādiem jautājumiem pašu uz lauka, muldētāja, kura neko nav darījusi!!
  Kā lauku cilvēkam var tik stulbus jautājumus uzdot, kad cilvēks paliek pašos karstākajos darbos bez traktora! Lai ātri izdodas savest kārtībā tehniku un sokas darbi!
 • s

  s

  Tādu darbu veicošam traktoram jābūt oranžai bākugunij un speciālai liela izmēra zīmei, ko liek aizmugurē lēni braucošai tehnikai.
 • Mirdza
  +2 +2 0

  Mirdza

  Ha! Smieklīgi visā šajā traģēdijā ir tas, ka traktoristus parasti nesauc par traktora šoferiem....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl