Daugavpilī vieglā automašīna frontāli uztriecas motociklistam

3 komentāri
Daugavpilī vieglā automašīna frontāli uztriecas motociklistam
DEGPUNKTĀ

Daugavpilī noticis smags ceļu satiksmes negadījums, kurā cietis motocikla vadītājs, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Smagais ceļu satiksmes negadījums notika īsi pirms septiņiem vakarā Daugavpilī, Vidzemes ielā.

32 gadus vecais motociklists, braucot ar citiem moto biedriem cauri pilsētai, tikai pēdējā brīdī saprata, ka šoferis viņu neredz. Sekoja gandrīz frontāla sadursme.

“Sadursmē motocikla vadītājs guva dažādas traumas, tajā skaitā arī kājas lūzumu. Šobrīd policija skaidro notikušā apstākļus,” norāda Latgales reģiona policijas pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Šobrīd policijai nav skaidrs, kāpēc automašīnas šoferis neredzēja motociklistu. Tāpat ekspertiem būs jācenšas noteikt mazākā transportlīdzekļa ātrumu, jo vaina var būt dalīta, ja izrādīsies, ka motociklists pārlieku steidzies.

“Protams, visas procesuālās darbības notiek, bet mēs pagaidām nevaram apstiprināt faktu, kurš no transportlīdzekļu vadītājiem ir pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus, kuru rezultātā ir radusies šī sadursme. Var tikai izsecināt pēc video, ka viņš, iespējams, gribēja “noparkoties” pie savas mājas un nepamanīja motociklu,” norāda Kursīte.

Ja kāda rīcībā ir vēl kāds ieraksts vai liecība, kas var palīdzēt policistiem tikt skaidrībā, informāciju var sniegt policijai pa tālruni: 65403302.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!