Komentāri
Daugavpilī uz gājēju pārejas uzbrauc sievietei, kura pēc notikušā dodas uz slimnīcu
Foto: LETA

Otrdien ap plkst. 15.00 Daugavpilī, Jātnieku un Cialkovska ielas krustojumā, automašīnas “Audi” vadītājs uzbrauca kādai sievietei, kura ceļa braucamo daļu šķērsoja pa gājēju pāreju.

Pēc notikušā negadījuma 1999. gadā dzimusī sieviete ar nenozīmīgiem miesas bojājumiem pēc medicīniskās palīdzības vērsās Daugavpils reģionālajā slimnīcā, informē Valsts policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Automašīnu vadīja 1987. gadā dzimis vīrietis.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl