Daugavas krastā pie Ķengaraga promenādes mistiskos apstākļos nodedzināts “BMW” džips

1 komentārs
Daugavas krastā pie Ķengaraga promenādes mistiskos apstākļos nodedzināts “BMW” džips

Pirmdienas rītā Ķengaraga promenādes tuvumā mītošie gulbji, tā teikt, nonākuši otrajā plānā, jo vietējie, kuri rīta pusē pastaigājās gar Daugavu, tā vietā, lai visu uzmanību veltītu cēlajiem putniem, steidza fotografēt kādu nodegušu “BMW”, kas naktī acīmredzami bija “noparkots” upē.

Rīta pusē šeit piestājis arī galvaspilsētas kārtības sargu busiņš. Vīri neparasto skatu pamanījuši sociālajos tīklos un nolēmuši savām acīm apskatīt notikuma vietu.

Inspektoru ierašanās brīdī automobilim vēl bija numura zīmes, tādēļ vīri, ielūkojoties datu bāzēs, noskaidrojuši, ka nodegušā auto īpašnieks dzīvo salīdzinoši netālu no notikuma vietas, savukārt pašam braucamajam nav ne tehniskās apskates, ne apdrošināšanas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā noskaidrots, ka izsaukums par liesmu pārņemto apvidus auto saņemts plkst. 2.54. Netālu no krasta ūdenī pilnā platībā dedzis “BMW”. Vīri liesmas apslāpējuši un ar vinčas palīdzību auto vraku izvilkuši krastā. Īsi pirms plkst. 4 glābēji devušies atceļā uz depo.

To, kā automobilis šeit nonācis un kas izraisījis ugunsgrēku, izmeklēšanas laikā noskaidros Valsts policija.

1 komentārs