Darīja, ko varēja, lai izvairītos! Vairāku automašīnu avārijā iesaistītie atklāj detaļas par notikušo

7 komentāri
Darīja, ko varēja, lai izvairītos! Vairāku automašīnu avārijā iesaistītie atklāj detaļas par notikušo

Pirmdien, 14. janvārī, visā Latvijā notikušas vairākas smagas autoavārijas, bet vispamatīgāk snidzis Pierīgā, un arī negadījumu bijis ne mazums.

Raidījuma “Degpunktā” filmēšanas grupa kļuva par lieciniekiem avārijai, kurā cieta trīs cilvēki, bet iesaistītas bija pat vairākas automašīnas.

Pēcpusdienā uz autoceļa, kas ved no Ķekavas uz Baldoni, grāvī ieslīdēja automašīna “BMW”. Garām braucošie autovadītāji bremzēja – cits lēnāk, cits straujāk, lai piestātu un pārliecinātos, vai cietušajiem nekas nekait.

“Sieviete brauca. Priekšējā mašīna strauji nobremzēja, un nebija iespējams vairs kārtīgi samazināt ātrumu. Līdz ar to mašīnai bremzēšanas laikā nācās novirzīties uz kreiso pusi, iebraukt pretējā virzienā un līdz ar to saskrieties ar pretī braucošos mašīnu. Par laimi, saskrējās tikai daļēji,” stāsta autoavārijā cietušās “Toyota” vadītājas dēls Arnolds.

Savukārt frontālajā sadursmē iekļuvušās automašīnas “Mercedes” šoferis Arndrejs saka, ka mediķi uz slimnīcu pārbaudīties aizveduši viņa meitu, bet sievai savainota roka – iespējams, lūzums. Andrejs darījis, ko spējis, lai izvairītos no avārijas, taču piesnigušais ceļš izrādījās par šauru, lai samainītos trīs automašīnas.

“Braucām no Rīgas mājās uz Baldoni, pretējā joslā ielidoja “Toyota”, es drusku parāvu sāņus, viņa mani aizķēra, un es ielidoju automašīnā “Volvo”. Ar “Volvo” saskrējāmies frontāli,” stāsta Arnolds.

Glābēji un policisti vismaz pāris stundas notikuma vietā veica avārijas seku likvidāciju, tad arī šajā ceļa posmā beidzot parādījās sniega tīrītājs.

7 komentāri