“Dabūja triecienu pa galvu…” Ģimenes auto sadursmē ar traktoru cietis bērns

7 komentāri
“Dabūja triecienu pa galvu…” Ģimenes auto sadursmē ar traktoru cietis bērns
DEGPUNKTĀ

Piektdien, 24. janvārī, Allažu pusē notikusi apvidus automašīnas “Mitsubishi” un traktora sadursme, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Īsi pirms plkst. 10.00 Danils no Allažiem braucis uz Siguldas pusi, vedis savas divus atvases uz nodarbībām, kad priekšā no kāda mazākas nozīmes ceļa izbraucis traktors ar garu piekabi.

“Es mēģināju izvairīties no sadursmes, visticamāk, viņš mani neredzēja, nezinu. Es nebiju pārliecināts, ka viņš apstāsies, jo viņš jau līdz pusei bija izbraucis un turpināja braukt. Es jau sāku bremzēt un izvairīties no traktora kausa,” stāsta “Mitsubishi” vadītājs Danils.

Traktortehnikas un “Mitsubishi” apvidus auto spēki nav samērojami, un avārijā mazākais transportlīdzeklis pamatīgi samīcīts. Viens no pasažieriem – bērns, kas bija piesprādzēts sēdējis aizmugurē, tomēr dabūjis triecienu pa galvu un ticis aizvests uz slimnīcu.

Notikušajā Danils traktora vadītāju nevaino, jo uz ceļa var gadīties jebkas, turklāt viņš arī saprot, kādēļ smagās tehnikas šoferis nebija redzējis auto.

“No šīs puses tas veidojums aizsedz skatu uz ceļu. Es trāpījos tieši tajā posmā, melnajā zonā. Jā, aiz tās betona akas. Tur viņš mani nepamanīja, pēc tam teica, ka paskatījās pa labi, bet mašīna turpināja braukt,” stāsta Danils.

Par laimi, avārijas sekas nav tik dramatiskas, cik varēja būt gadījumā, ja Danila automašīna būtu ieskrējusi traktora kausā vai pakļuvusi zem piekabes.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!