1 komentārs

Brīvdienās tikai pārsimts metru attālumā no Vecmīlgrāvja policijas iecirkņa notikusi nopietna avārija, kurā pilnīgi iznīcināti vismaz trīs braucamrīki un kuru, domājams, izraisījis pamatīgi piedzēries šoferis.

Sestdienas pēcpusdienā par pamatīgu šovu Vecmīlgrāvja ielas iedzīvotājiem parūpējies kāda pārdesmit gadus veca “Mercedes” vadītājs, kurš gaišā dienas laikā par lūžņu kalnu pārvērtis divus brauktuves malā novietotus “golfiņus”, un tad pats jau uz trīs riteņiem aizbraucis vairāk nekā simts metrus pāri zālienam un gājēju ietvēm. Pamatīgi sadauzītais auto apstājies vien krietnu gabalu tālāk, zem kādas daudzdzīvokļu mājas logiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā izrādās, kāda pretējā nama iedzīvotāja mirkli pirms avārijas tieši pavadījusi savu znotu. Radinieks devies ārā no mājas, un kundze vēl pienākusi pie loga, lai pamātu viņam, kad atskanējis būkšķis un garām aiztraucies sadauzītais auto.

Kā izdevās noskaidrot Valsts policijā, ceļu policistiem, pateicoties apkārtējo norādēm, uzreiz pēc notikušā izdevies notvert arī otru iespējamo vaininieku, taču pagaidām tā arī nav izdevies izdibināt, kurš no abiem tad avārijas brīdī sēdējis pie “Mercedes” stūres.

Policijā ieradusies īpašniece, kura sniedza paskaidrojumus. Turpmāk notiek informācijas pārbaude, kuru viņa norādīs paskaidrojumā. Notikuma vietā šie abi vīrieši paskaidroja, ka viņi nav vadījuši automašīnu. Viņi ir atradušies automašīnā, bet vadīšanu noliedz.

Likumsargs norāda, ka brīdī, kad tiks noskaidrota patiesība, bailīgajam autobraucējam nāksies atbildēt gan par avārijas izraisīšanu, gan notikuma vietas pamešanu. Ja pierādīsies aizdomas, ka pie stūres sēdies kāds no ceļu policistu notvertajiem, pārkāpumu komplektam var tikt pievienota arī auto vadīšana reibumā, jo abiem notvertajiem tika veikta alkohola pārbaude, kas apliecināja, ka abi ir krietni iereibuši. Pēc neoficiālas informācijas ir zināms, ka automašīnas īpašniece savu “mersedesu” nodevusi kādam vīrietim, kurš to solījies nogādāt servisā. Par to, ka tas izmantots pavisam citiem nolūkiem, kundze uzzinājusi vien tad, kad saņēmusi zvanu no policijas.

Foto

Lapa netika atrasta | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Svētdiena, 18. februāris

Kora, Kintija

Horoskops aunam

Šodien, pateicoties veiksmīgai nejaušībai, tavi ceļi krustosies ar kādu cilvēku, kurš tieši un atklāti norādīs uz tavas izdarības patiesajām sekām. Izvairies no ironizēšanas kā aizsardzības taktikas.

Horoskops vērsim

Šodien pasīvi ļausies citu diktētai dienas kārtībai, jo pašam nebūs nekādu zīmīgu vēlmju. Ja draugi vai ģimene būs sarūpējuši kādas nodarbes, bez liela entuziasma tajās piedalīsies.

Horoskops dvīņiem

Šodien dosi priekšroku garīgām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Mēģini saprast, kas ir tavu tuvinieku nemiera cēlonis. Ja atradīsi atbildi, spēsi viņiem palīdzēt.

Horoskops vēzim

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu atslābina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patiesi neatliekamo no stresa brīdī uzburtā.

Horoskops lauvai

Viss, kas ar tevi un ap tevi šodien notiek, ir dvēseles impulsa rezultāts, nevis racionāla prāta auglis. Beidzot tu ļausies sajūtām, vājumam un neracionālām jūtu izpausmēm.

Horoskops jaunavai

Izvēlies fiziskās aktivitātes, īpaši dabā. Tās uzfrišinās tevi nākošās nedēļas ne būt ne vieglajam pasākumam. Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz apcerīgiem un sapņainiem klejojumiem savās zemapziņas dzīlēs.

Horoskops svariem

Šodien dosies savā fantāziju pasaulē vai vismaz ļoti vēlēsies tā darīt. Būsi pārņemts ar tev maz raksturīgo jūtīgumu un slinkošanas māniju. Neliedz sev šo svētīgo sajūtu, citi darbi un cilvēki var pagaidīt.

Horoskops skorpionam

Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Mierinājumu vari meklēt par tevi vājāku un ietekmējamu cilvēku sabiedrībā, kuri visu laiku glaudīs tevi pa spalvai.

Horoskops strēlniekam

Īsto laimes sajūtu grūti notvert, ja visu laiku domā vairākus gājienus uz priekšu, tāpēc ļauj, lai tevi vada brīvā lidojuma vai kritiena sajūta. Neslēp savu ievainojamo un jūtīgo pasauli no mīļotajiem.

Horoskops mežāzim

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā sakārtotajā pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nevajag ne ar vienu skaidroties.

Horoskops ūdensvīram

Attiecībās viens otram pārbaudīsiet pacietību robežas un izturības mēru, bet toni noteiks psiholoģiski spēcīgākais un stabilākais. Tavs jutekliskais noskaņojums ietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem, jo ļoti labi spēsi projicēt savas fantāzijas.

Horoskops zivīm

Tavs īpašais cilvēks šodien ļoti labi izpratīs tavu sakāpināto pasaules uztveri un jūs būsiet kā viens vesels. Jūs vienos ne tikai jūtas, bet arī kopējas idejas un nākotnes plāni.