Komentāri

Ceturtdienas rīts kādam Lielbritānijas pilsonim sācies ar visai nepatīkamu pārsteigumu. Atgriežoties pie sava Vecrīgā novietotā auto, vīrs uz tā vējstikla atradis soda kvīti, savukārt, nobraucot tikai pārsimts metru, viņu apturējuši policisti.

Ap plkst. 7.00, kad vecpilsētā pamazām atsākusi kūsāt dzīvība, patrulējošie likumsargi pamanījuši kādu baltu apvidus auto. Tā šoferis meklējis ceļu ārā no Vecrīgas, braucot pa ielu, kurā autobraucējiem liegts iegriezties. Turklāt vīrieša uzvedība raisījusi aizdomas par to, ka viņš varētu būt sēdies pie stūres reibuma stāvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī kungs stāstījis, ka alkoholu lietojis tikai iepriekšējā vakarā, likumsargiem bijis pamats aizdomām, ka vīrs joprojām ir pamatīgā žvingulī, tādēļ uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti.

Pēc īsas “ekskursijas” pa galvaspilsētas ielām, sēžot policijas auto, vīrietis nonācis atpakaļ notikuma vietā, kur viņam noformēts pārkāpuma protokols.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl