“Busiņam” pēkšņi nokrīt rats un “ielido” pretim braucošā automašīnā

1 komentārs
“Busiņam” pēkšņi nokrīt rats un “ielido” pretim braucošā automašīnā

Pirmdien, 10. jūnijā, darba diena nepatīkami noslēdzās kāda “Volkswagen” mikroautobusa un vieglās automašīnas “Fiat” vadītājiem. Ķekavas novadā pie Krogsila abi pretī viens otram braucošie spēkrati iekļuva negadījumā – busiņam nokrita priekšējais rats un ietriecās tieši vieglās automašīnas radiatorā.

“Es braucu, un pretī brauca mašīna, tai nokrita ritenis. Es nevarēju izvairīties no avārijas, – vai nu triekties viņā, vai ceļa nožogojumā un viss,” stāsta “Fiat” šoferis.

Negadījumu daļēji redzēja aculiecinieks Pēteris, kurš tobrīd atradās turpat netālu teritorijā aiz žoga un busiņa šoferim arī parādīja, kur aizripoja viņa pazaudētais rats. Pēteris domā, ka notikušais ir “Volkswagen” šofera neuzmanības vai paviršības sekas, nevis tehnisks bojājums.

“Es redzēju, ka viņš ar to bremžu disku bija šļūcis, man izskatījās, garām pabraucot, ka viņš bija tā kā – uzgriežņi bija atnākuši vaļā, tā kā nolūzis tas īsti nebija, jo tas disks atsitās tam baltajam “Fiatam” pret “purnu” un lidoja atpakaļ. Un tas tieši lidoja uz to vietu, kur es pirmīt gribēju apstāties ar savu mašīnu pastāvēt un pagaidīt, – man tur tikšanos vajadzēja vienu sagaidīt,” stāsta Pēteris.

Aculiecinieks piebilst, – labi, ka pa ceļmalu tobrīd negāja cilvēki vai nebrauca kāds mazāk aizsargāts transportlīdzeklis.