“Noslaucīja” no ceļa! Šoferītis ar ilgu autovadīšanas stāžu piedzīvo pirmo avāriju

Pievienot komentāru
“Noslaucīja” no ceļa! Šoferītis ar ilgu autovadīšanas stāžu piedzīvo pirmo avāriju
EKRĀNŠĀVIŅŠ

Rīdzinieks Sigurds, kuram ir vairāk nekā 40 gadu autovadīšanas stāžs, trešdien piedzīvoja savu pirmo avāriju, kas, visticamāk, viņa atmiņā paliks uz visu mūžu.

Negadījums notika ap plkst. 15.00 Tērbatas un Artilērijas ielas krustojumā. Incidentā iesaistītas divas automašīnas – “Lexus”, kas brauca pa Artilērijas ielu, vārda tiešā nozīmē “noslaucīja’ Sigurda “Mazdu”.

“Lexus” vadītāja nesot ievērojusi “Stop” zīmes prasības – tā vietā, lai pie krustojuma palaistu pa galveno ceļu braucošu auto, spieda gāzi.

Neskatoties uz pamatīgajiem abu automašīnu bojājumiem, neviens no šoferiem necieta. Avārijā Sigurda mašīnai deformētas durvis, un vīrietis tika ārā no salona pa aizmugures durvīm. Par to laiku atbrauca mediķi un glābēji.

“Lexus” vadītāja raidījumam “Degpunktā” kameras priekšā nevēlas komentēt situāciju, bet viņai ir viedoklis par konkrēto krustojumu – tādēļ arī šis viss noticis. Sieviete uzskata, ka krustojumā būtu jāierīko luksofors.

Par nepieciešamību krustojumā ierīkot luksoforu runā arī vietēja veikala vadītājs Jānis. Vīrietis stāsta, ka avārijas šajā vietā notiek regulāri un līdz traģēdijai, kad var ciest kāds no veikala apmeklētājiem vai gājējiem, nav tālu.