Brīvdienās uz Rīgas apvedceļa notikušas divas smagas avārijas ar letālām sekām

4 komentāri
Brīvdienās uz Rīgas apvedceļa notikušas divas smagas avārijas ar letālām sekām
DEGPUNKTĀ

Pagājušajā nedēļas nogalē fiksēti divi ceļu satiksmes negadījumi ar letālām sekām. Tie notikuši uz Rīgas apvedceļa dažu kilometru attālumā viens no otra.

Ja vienā gadījumā ir aizdomas, ka šoferis braucis pārāk ātri un lietojis alkoholu, tad otrā incidentā, iespējams, nav ievērots luksofora sarkanās gaismas signāls.

Luksofora signālu pie pagrieziena uz Ērgļiem, visticamāk, ignorējis baļķvedēja vadītājs, kurš svētdienas pievakarē 55 tonnas smago kravu stūrēja pa Rīgas apvedceļu, virzienā no Salaspils uz Baltezeru. Iebraucot Ropažu novadā, smagās automašīnas šoferis savā ceļā sadragāja un iestūma grāvī automašīnu “Ford” – tās 39 gadus vecais šoferis gāja bojā.

Cieta arī lielākā spēkrata vadītājs un tika aizvests uz slimnīcu. Protams, netiek izslēgta arī versija, ka “Ford” stūrētājs pārlieku riskējis un rāvis pāri šosejai – cerībā, ka paspēs.

Otra avārija, kurā gāja bojā 44 gadus vecs vīrietis, notika sestdien vēlā pēcpusdienā pie Stopiņu novada robežas. Polijā reģistrēta fūre metāllūžņos pārvērta vieglo automašīnu “Volvo”. Negadījums noticis taisnā ceļa posmā. Policijā šobrīd uzsākts kriminālprocess, kā laikā tiks skaidroti notikušā apstākļi.

Aculiecinieki dažādos sociālajos tīklos raksta, ka “Volvo” šoferis jau iepriekš pa šoseju redzēts “lidojam”, un pieļāva iespēju, ka pārgalvīgās braukšanas iemesls ir reibums.

Kamēr nav gatavas ekspertīzes, policisti par abiem gadījumiem labprāt saņemtu objektīvas liecības. Ar likumsargiem var sazināties pa tālruņiem 67086942 vai 110.