“Brīnums, ka nesasit ceļa malās novietotos auto”; dzērājšoferis Salaspilī bēg pa šaurām pagalma ieliņām

0 Komentāru

Kāda policijas pakaļdzīšanās agrā rīta stundā pamodinājusi ne vienu vien Salaspils iedzīvotāju. Kāds “Toyota” vadītājs bija nolēmis, ka ir veiklāks par policistiem, un labu brīdi vazājis vīrus aiz deguna pa šaurajām iekšpagalmu ieliņām.

Agrā rīta stundā Salaspils policistu videonovērošanas kamerās parādījies kungs, kas visai grīļīgā solī devies uz kādu ielas malā novietotu automašīnu. Tā, kā tas radījis zināmas aizdomas, dežurants par redzēto ziņojis tuvējai patruļai, kura veiksmīgas sakritības dēļ atradusies ”turpat, ap stūri”.

“Darbinieki viņu pamanīja, ieslēdzot bākugunis deva rīkojumu apturēt transportlīdzekli, vadītājs uz rīkojumiem nereaģēja, uzsāka “paātrināties” vēl vairāk un sāka bēgšanu pa pagalmiem,” stāsta Salaspils pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Sergejs Kapacina.

Pakaļdzīšanās rītā iekšpagalma ieliņas daudzviet bija apledojušas, tādēļ likumsargi atzīst, ka tas ir īsts brīnums, ka bēgošais šoferis nav finišējis kādā no ceļa malās novietotajiem automobiļiem.

Pēc aptuveni trīs minūtes ilgušas pakaļdzīšanās bēdzējs vēlreiz nonācis vietā, kur iepriekš sastapies ar policistiem un tad nolēmis izmēģināt savu veiksmi skriešus. Tad sekojis īss sprints, un šoferim nācies apgulties zālienā.

Aizturētais vīrietis nonācis aiz patruļauto restēm, un uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, kas vīrieša izelpā konstatējuši 1,78 promiles alkohola. Šāds atklājums garantē vairākus gadus kājāmgājēja statusā, kā arī tūkstošos mērāmus izdevumus.

0 Komentāru