“Braucu pa otro joslu un gribēju nedaudz pabīdīties…” Autovadītāja Eksporta ielā nesavalda stūri un ietriecas ēkā

2 komentāri
“Braucu pa otro joslu un gribēju nedaudz pabīdīties…” Autovadītāja Eksporta ielā nesavalda stūri un ietriecas ēkā

Trešdien ap plkst. 10.00 netālu no Andrejsalas kārtējais autovadītājs zaudējis cīņā ar apsnigušo, slapjo un slideno Eksporta ielas bruģi. Protams, tramvaja sliedes, kas atrodas brauktuves vidū, šofera izredzes tikai samazinājušas.

Aculiecinieks stāsta, ka pie stūres esošā sieviete uzbrauca uz tramvaja sliedēm un gribēja pagriezties, nostāties savā joslā, lai tālāk varētu nogriezties, taču netika galā ar vadību un ietriecās sienā.

Pēc sadursmes dāma izkāpusi no transportlīdzekļa, paskatījās un tad sāka zvanīt, visticamāk, lūkojot pēc palīdzības.

Īsi pēc avārijas Eksporta ielā ieradušies arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Autovadītāja nonākusi mediķu rokās, taču jau drīz vien viņai tika ļauts atgriezties, lai nokārtotu formalitātes ar likumsargiem.

 

“Degpunktā”: Redzēju arī neatliekamo medicīnisko palīdzību, vai ar jums viss kārtībā?

Autovadītāja: Saprotiet, jūs esat otrais cilvēks no visiem tiem cilvēkiem, kuri nāca ārā skatīties un fotografēt, kurš painteresējas, vai ar mani viss kārtībā. Pārējie vienkārši fotografēja. Liels paldies, ar mani viss ir kārtībā!

 

Šī avārija ir skaidrs atgādinājums par to, ka autovadītājiem Eksporta ielā jābūt īpaši uzmanīgiem. Jāteic, ka šis tomēr ir laimīgs negadījums, jo brīdī, kad auto ar pamatīgu blīkšķi atdūrās pret namu, neviens neatradās uz gājēju ietves tā ceļā.

2 komentāri