“Braucu aiz citas “fūres”, nepamanīju.”; Kravas automašīna taranē ceļu strādnieku busiņu

47 komentāri

Darba diena kādam strādniekam, kurš remontēja ceļu uz Tallinas šosejas, beidzās slimnīcā. Vīrietis ar nopietnām traumām nogādāts medicīniskā iestādē pēc tam, kad viņa darba busiņu taranēja kāds kravas auto.

Uz Tallinas šosejas 26. kilometrā, kur pašlaik notiek remontdarbi un ir samazināts atļautais braukšanas ātrums, ap pulksten vieniem dienā ceļmalā bija apstājusies ”Renault Trafic” ceļa strādnieku automašīna. Pie stūres sēdēja kāds no darbiniekiem. Diemžēl baltais busiņš un pirms tā novietotā piekabe palika nepamanīta kādam “fūres” vadītājam, kas tuvojās no Saulkrastu puses.

“Es braucu aiz citas “fūres”, nepamanīju. Viņš sēdēja mašīnā. Asinis tecēja no galvas, bet runāja. Es viņam palīdzēju izkļūt ārā no mašīnas. Ar mani viss ir kārtībā, bet galvenais, lai ar viņu viss būtu kārtībā,” stāsta kravas auto šoferis.

Uzreiz pēc smagās sadursmes ceļa strādnieki steidza zvanīt neatliekamās palīdzības dienestam un policistiem. Pēc aculiecinieku teiktā, ”Renault” mikroautobusa vadītājs bija pie samaņas, taču pats paiet nevarēja. Mediķi vīrieša veselības stāvokli novērtēja kā vidēji smagu, bet stabilu un aizveda cietušo uz slimnīcu. Ceļu policisti piefiksēja negadījuma faktu un uzsāka izmeklēšanu.

Zināms, ka tālbraucējs, kas izraisīja avāriju pie stūres sēdies skaidrā. Citas svarīgas nianses, kā piemēram vai ceļa strādnieki pietiekamā skaitā bija izvietojuši brīdinošus un saredzamus signālus un zīmes, tiks noskaidrotas izmeklēšanas laikā.