23 komentāri

Nesen kādu “BMW” vadītāju iegāzis fakts, ka vietējie policisti bija jau iegaumējuši viņa seju. Ko tad iepriekš bija sastrādājis šis stūrētājs un kādēļ viņa brauciens beidzies ar vairākus desmitus minūšu ilgu bēguļošanu no inspektoriem?

Trešā septembra pusdienlaikā, Reģionālās pašvaldības policijas vīru ceļi, netālu no Vangažiem, krustojušies ar kādu manāmi steidzīgu “BMW” šoferi.

Policisti ātri atpazinuši, kas viņš ir par “putnu” un sākuši pakaļdzīšanos. Lai arī vīri spiež gāzi grīdā, panākt “BMW” vadītāju tomēr neizdodas un viņš uz brīdi pazūd no policistu redzesloka. Policisti gan nepadodas un turpina meklēt.

Šajā gadījuma vīru neatlaidība atmaksājas un pēc pārdesmit minūtēm, viņi pamanīja no meža iznākam to pašu jaunieti, kurš tikai pirms brīža no viņiem aizlaidās.

Pēcāk pārkāpējs nodots kolēģiem no ceļu policijas, bet mežā pamestais “BMW” nogādāts policijas stāvlaukumā. Tā kā šis nav pirmais “brašuļa” veikums, viņa mēģinājums aizlaisties no policijas, kārtējo reizi beigsies tiesas priekšā un jādomā, ka jau ceturto reizi nonākot apsūdzētā lomā, būs ļoti grūti attaisnoties, sakot, ka tā vienkārši sanāca.

 

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl