Bolderājā karavīri palīdz aizturēt avāriju izraisījušu autovadītāju

Komentāri
Bolderājā karavīri palīdz aizturēt avāriju izraisījušu autovadītāju
Kaspars Krafts / f64

Trešdienas, 1. novembra, vakarā īsi pēc plkst. 22.00 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot pa Bolderāju, pamanīja ”Audi” markas automašīnu, kura nepārliecinoši pārvietojās pa brauktuvi. Kārtības sargi nolēma apturēt braucošo auto, taču ”Audi” vadītājs ignorēja policistu rīkojumus apstāties un strauji palielināja ātrumu.

Bēgšana turpinājās nedaudz vairāk par minūti, līdz pārgalvīgais vadītājs Flotes un Parādes ielas krustojumā izraisīja sadursmi ar kādu ”Opel” markas transportlīdzekli. Pēc sadursmes ”Audi” vadītājs bēgšanu turpināja kājām, bet viņam pakaļ metās ne tikai policisti, bet arī ”Opel” vadītājs un pasažieris. Pēc aptuveni 100 metru sprinta kopīgiem spēkiem likumpārkāpēju izdevās notvert.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlāk izrādījās, ka 32 gadus vecais ”Audi” vadītājs bēdzis, jo pie stūres bija sēdies bez “tiesībām”. Tāpat noskaidrojās, ka ”Opel” vadītājs un pasažieris bija divi Latvijas armijas karavīri, kuri, par laimi, būtiskas traumas sadursmē nebija guvuši.
Uz notikuma vietu izsaukti mediķi, lai pārbaudītu pārkāpēja veselības stāvokli pēc sadursmes, kā arī Valsts policijas Ceļu policisti, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

Rīgas pašvaldības policija pateicas abiem Latvijas armijas karavīriem, kuri palīdzēja notvert pārkāpēju.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl