Bolderājā karavīri palīdz aizturēt avāriju izraisījušu autovadītāju

Komentāri
Bolderājā karavīri palīdz aizturēt avāriju izraisījušu autovadītāju
Kaspars Krafts / f64

Trešdienas, 1. novembra, vakarā īsi pēc plkst. 22.00 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot pa Bolderāju, pamanīja ”Audi” markas automašīnu, kura nepārliecinoši pārvietojās pa brauktuvi. Kārtības sargi nolēma apturēt braucošo auto, taču ”Audi” vadītājs ignorēja policistu rīkojumus apstāties un strauji palielināja ātrumu.

Bēgšana turpinājās nedaudz vairāk par minūti, līdz pārgalvīgais vadītājs Flotes un Parādes ielas krustojumā izraisīja sadursmi ar kādu ”Opel” markas transportlīdzekli. Pēc sadursmes ”Audi” vadītājs bēgšanu turpināja kājām, bet viņam pakaļ metās ne tikai policisti, bet arī ”Opel” vadītājs un pasažieris. Pēc aptuveni 100 metru sprinta kopīgiem spēkiem likumpārkāpēju izdevās notvert.

Vēlāk izrādījās, ka 32 gadus vecais ”Audi” vadītājs bēdzis, jo pie stūres bija sēdies bez “tiesībām”. Tāpat noskaidrojās, ka ”Opel” vadītājs un pasažieris bija divi Latvijas armijas karavīri, kuri, par laimi, būtiskas traumas sadursmē nebija guvuši.
Uz notikuma vietu izsaukti mediķi, lai pārbaudītu pārkāpēja veselības stāvokli pēc sadursmes, kā arī Valsts policijas Ceļu policisti, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

Rīgas pašvaldības policija pateicas abiem Latvijas armijas karavīriem, kuri palīdzēja notvert pārkāpēju.

Lasi vēl