“BMW” vadītājs Rīgas centrā piedzīvo iespaidīgu avāriju

5 komentāri
“BMW” vadītājs Rīgas centrā piedzīvo iespaidīgu avāriju

Atceļā no izsaukuma ugunsdzēsēji glābēji nejauši nonākuši vēl kāda vietā, kur noderējusi viņu palīdzība. Pašā pilsētas centrā, iepretim Satiksmes ministrijai, iespaidīgu avāriju pieredzējis kāda “BMW” šoferis.

Ap plkst. 13.00 dienā par pamatīgu “šovu” vairākiem desmitiem sabiedriskā transporta pieturās stāvošo ļaužu un nejaušu garāmgājēju parūpējies kāda pelēka 3. sērijas “BMW” šoferis. Viņa vadītais automobilis, kas parādījies no Vecrīgas puses, pēkšņi saslīdējis un ar milzīgu blīkšķi “aizslaucījis” vairākus ceļmalas nožogojumus, kas aizlidojuši uz visām debespusēm, pēc kā, turpinādams griezdamies kā vilciņš, apstājies vien ceļa vidū, krietnu gabalu tālāk.

Tobrīd visapkārt nolijis auto detaļu lietus, un viens no nožogojuma posmiem pat trāpījis netālu pieturā stāvošam autobusam, tomēr incidents beidzies bez cietušajiem, un ne pats “BMW” šoferis, ne kāds cits šajā negadījumā nav cietis.

“Izbraucu no tilta apakšas, un pēkšņi sāka slīdēt priekšējie riteņi. Tobrīd bija ļoti spēcīgs lietus. Jā, automašīna sāka griezties, divi sitieni, un, lūk, rezultāts. Nevienu citu neaizķēru. Ātrums nebija liels, vienkārši nepaveicās,” saka “BMW” vadītājs Andrejs.

Tikai acumirkli pēc notikušā, kamēr apkārtējie vēl tikai centās apjaust, kas noticis, notikuma vietā piestājuši divi glābēju auto. Kā izrādās, vīri tobrīd bijuši atceļā no ugunsgrēka Avotu ielā.

Vienlaikus notikuma vietā darbojušies arī ceļu policisti, kuri pieņēmuši šoferu paskaidrojumus, kā arī dokumentējuši avārijas vietā redzamās pēdas. Neatkarīgi no operatīvo dienestu centieniem pēc iespējas ātrāk atbrīvot brauktuvi šī neveiksme, visticamāk, likusi neplānoti aizkavēties vairākiem simtiem pilsētnieku, kuru ceļā gadījies šis ceļa posms.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā