BMW šoferis lielā ātrumā ietriecas bārā Bolderājā un aizbrauc no avārijas vietas, bet vēlāk pamet arī auto

1 komentārs
BMW šoferis lielā ātrumā ietriecas bārā Bolderājā un aizbrauc no avārijas vietas, bet vēlāk pamet arī auto

Nakts uz piektdienu nemierīgi aizritējusi Stūrmaņu ielas iedzīvotājiem Bolderājā. Nakts vidū kāds šoferis ar “BMW” markas automobili neveikla manevra rezultātā zaudēja kontroli par spēkratu un lielā ātrumā ietriecās mājas sienā.

Vai vadītājam palika slikti, vai viņš pie transportlīdzekļu stūres atradās alkoholisko dzērienu iespaidā – tas paliek neskaidrs, jo pārkāpējs no avārijas vietas aizmuka.

Pagaidām nenoskaidrotais braucējs lielā ātrumā taranējis mājas sienu, taču pēc trieciena nebija apstājies un turpinājis braukt, pazūdot no incidenta vietas. Ēkā, kur ietriecies pārkāpējs, atrodas kāds bārs, bet, par laimi, tas naktī nebija strādājis un cilvēki nav cietuši.

Pateicoties vietējiem iedzīvotājiem, bēdzēja automašīnu tajā pašā naktī tomēr izdevies atrast. Acīmredzot, šoferis pārāk stipri sasitis savu spēkratu un ar to tālu nemaz nebija ticis. Viņš pametis Stūrmaņu ielu un traucies Lielupes ielas virzienā, taču kādā iekšpagalmā uzbraucis augstai apmalei un iebuksējis. Saprotot, ka notikuma vieta ir jāpamet pēc iespējās ātrāk, viņš nolēmis atstāt auto un turpinājis ceļu ar kājām.

Daži citi Lielupes ielas iedzīvotāji, kuri uz notikuma vietu saukuši likumsargus, stāsta, ka policistus bija gaidījuši nepilnas 40 minūtes.

Nav pārsteigums, ka pats pārkāpējs netika noķerts tajā pašā naktī. Taču, ņemot vērā, ka bēdzēja auto jau atrodas policijas stāvvietā un tā numuri ir zināmi, atrast un sodīt pārgalvīgo vadītāju ir tikai laika jautājums.

Par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu šoferim draud visbargākais sods, – tas pielīdzināms braukšanai alkohola reibumā.