“BMW” šoferis izraisa avāriju un pamet notikuma vietu

1 komentārs
“BMW” šoferis izraisa avāriju un pamet notikuma vietu

Kādai Krišjāņa Valdemāra ielas iedzīvotājai izdevās nofotografēt avāriju, kas ar skaļu blīkšķi bija dzirdama ap deviņiem no rīta. “BMW” vadītājs nebija spējīgs savaldīt savu automašīnu un pamatīgā ātrumā ietriecās pagalmā novietotajā “Opel”. Vīrietis pēc tam bēga no notikuma vietas, un viņu nācās tvarstīt likumsargiem.

Kādas dienas rīts Krišjāņa Valdemāra ielā pavadīts nemierīgi un par to parūpējās pārgalvīgs ”BMW” markas automašīnas vadītājs. Vīrietis izraisīja avāriju simt četrdesmit trešā nama pagalmā, ietriecoties viena iedzīvotāja ceļmalā novietotajā ”Opel” spēkratā. Ēkas iedzīvotāji stāsta, ka nesaprot, kā vadītājam tas izdevies.

“Viņš brauca pa Valdemāra ielu – tas tikai mans pieņēmums, jo pēdas te gāja. Droši vien netika galā ar mašīnas vadību vai arī bija neadekvātā stāvoklī. Es nesaprotu, kā tā var “lidot”, pēc tam bija bremžu kaukšana un būkšķis. Parasti avārijas notiek uz krustojuma, mēs pa logu varam redzēt, bet šoreiz paskatoties mēs neko neredzējām,” par notikušo stāsta kaimiņiene.

Pēc trieciena izraisīšanas ”BMW” vadītājs nevēlējās atbildēt par sekām. Vīrietis izbrauca cauri pagalmam un pameta savu sadragāto spēkratu likteņa varā, lai pēc tam pats aizskrietu nezināmā virzienā. Tikmēr sadauzītā ”Opel” īpašnieks, neko nenojaušot, nogāja lejā pagalmā un ieraudzīja, ka viņa rīts sāksies nepatīkami.

“Pēc tam es redzēju, ka mašīnas saimnieks, viņš laikam bija gribējis izbraukt savās darīšanās, izsauca policiju. Policija atbrauca, bet nezinu, kā tā lieta beigsies. Godīgi sakot, žēl cilvēka, kas atnāca un ieraudzīja, ka viņa mašīna,” teic kaimiņiene.

Policijai vēlāk izdevās pārgalvi sameklēt un noformēt viņam administratīvā pārkāpuma protokolu par notikuma vietas atstāšanu, kas paredz sodu no 70 līdz 700 eiro un autovadītāju tiesību liegumu uz laiku no trim mēnešiem līdz diviem gadiem.