“BMW” šoferis dievkalpojuma laikā sagrāvis kādas Jēkabpils baznīcas žogu

2 komentāri

Jēkabpilī svētdienas rītā notikusi smaga avārija. Kāda “BMW” šoferis, visticamāk, aizmiglotu skatu ar auto ietriecies pamatīgā ķieģeļu žogā, kas apjož vienu no vietējām baznīcām. Bet pēc notikušā kopā ar pasažieriem no notikuma vietas aizmucis.

Svētdienas plkst. 9.40 minūtēs, laikā, kamēr Krustpils Svētā Nikolaja pareizticīgo baznīcā notika dievkalpojums, dievnama žogu ar pamatīgu blīkšķi nojaucis kāds 5. sērijas “BMW” stūrētājs, kurš 90 grādu līkumā acīmredzot nav spējis novaldīt savu braucamrīku.

Lai arī citi tuvējo māju iedzīvotāji ne tikai piefiksējuši negadījumu, bet pat redzējuši mūkošos, pašā dievnamā troksnis palicis nesadzirdēts.

Valsts policijā raidījums “Degpunktā” uzzināja, ka policistiem jau izdevies aplūkot video kameru ierakstus, kuros redzams aizbēgušais, kā arī sasistā “BMW” īpašnieks jau paviesojies policijā. Taisnības labad gan jāsaka, ka viņam ar notikušo nav nekāda sakara.

Valsts policijas Zemgales reģiona Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Salvis Ozoliņš norāda, ka pārkāpējam par negadījuma vietas pamešanu draud 700 eiro liels naudas sods, kā arī divu gadu vadīšanas tiesību liegums. Tāpat, domājams, ka apdrošinātāji regresa kārtībā vēlēsies atgūt naudu par baznīcas žoga remontu. Savukārt sarunās ar vietējiem uzzinām, ka šis nebūt nav pirmais negadījums šajā vietā, tostarp ar finišu baznīcas žogā. Larisas kundze norāda, ka krustojums ir diezgan bīstams. Tas ir grūti izbraucams kravas automobiļiem, kas izmanto šo salīdzinoši šauro ieliņu un vadītāji, šeit nu nepavisam nevēlas ievērot atļautā braukšanas ātruma ierobežojumu – trīsdesmit kilometrus stundā.

Jēkabpiliešiem braucot šajā vietā, der atcerēties par apkaimes iedzīvotājiem un viņu mieru, savukārt jebkuram citam, kurš iegriežas šajā nostūrī, jāpatur prātā, ka šis krustojums ir gana viltīgs – pārāk ātri traucoties pa Zīlānu ielu, var pa taisno nonākt baznīcā.

2 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Imantā bruņotā laupīšanā apzog divus jauniešus

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu