“BMW” šoferis Daugavpilī noārda teju pusi no mājas sienas un iebrauc guļamistabā

9 komentāri

Kādu sievieti Daugavpilī pārsteidzis neierasts negadījums. Kāds “BMW” autovadītājs ietriecies viņas mājas sienā, noārdot teju pusi mājas un iebraucis guļamistabā. 

Raidījums “Degpunktā” skaidro, kādēļ policisti pavirši izmeklē avārijas lietu, kurā pastāv aizdomas,- pie stūres sēdies apreibis šoferis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pjotrs
Cietušās radinieks

Zvana sievasmāte, saka, lai steigšus braucam mājās – mašīna ietriekusies. Labi, ja tā būtu stūra māja, bet nav. Otrā māja no stūra. Sākumā gribēju teikt sievasmātei, lai beidz jokot, bet tad klausulē sekoja kliedzieni, protams, steidzāmies uz mašīnu un braucām mājās. Ieraudzījām, ka kaimiņš jau sauc policiju un ātro palīdzību.

 

Pirms policijas ierašanās mediķi ielikuši mašīnā vienu cietušo, bet īstais šoferis no notikuma vietas aizvests. Vainu par notikušo uzņēmusies kāda jauna, knapi pilngadību sasniegusi meitene.

Pjotrs ir neapmierināts, ka uz notikuma vietu netika izsaukti kriminālpolicisti. Iecirkņa inspektors apskatījis auto un viss. Pjotrs uzskata, ka automašīnā bijušas narkotikas, bet tās pazudušas.

Pjotrs tagad ir noraizējies ne tikai par savu māju, bet arī par par četrus gadus vecā dēla veselību, kurš notikuma brīdī atradies mājā.

Pjotrs
Cietušās radinieks

Bērnam, protams, vajadzīgs psihologs. Divas, trīs dienas viņam bija pamatīgs stress. Biksēs gluži nečurāja, bet uz podiņu gāja katrās piecās, desmit minūtēs.

 

Tagad atklājušies arī jauni fakti par pašu avarējušo auto. Izrādās spēkrats nesen pārdots, bet īpašnieks uz jaunā saimnieka vārda auto nav pārreģistrējis. Tāpēc arī vainīgie sākumā mēģinājuši vienoties un notikušo slēpt, secina Pjotrs.

Policijā šobrīd Pjotra pārmetumus noraida un uzsver, ka negadījums tiek nopietni izmeklēts, turklāt vīrietis var neraizēties par zaudējumu kompensēšanu. Tos segs “BMW” obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas pārstāvji, bet zaudējumus pēc tam piedzīs no vainīgajiem, ja izrādīsies, ka pie stūres sēdējis dērājšoferis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 39

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl