“”BMW” motora pārsegs jau bija automašīnai uz jumta!” Aculiecinieks stāsta par traģisko avāriju Babītes pusē

5 komentāri
“”BMW” motora pārsegs jau bija automašīnai uz jumta!” Aculiecinieks stāsta par traģisko avāriju Babītes pusē
Foto: ekrānšāviņš no video / "Degpunktā"

Uz Liepājas šosejas ceļa seguma Salas pagasta Kaģu apvidū redzamas ne tikai 12. maijā notikušās traģiskās autoavārijas sekas, bet arī grāvī izsvaidītie automašīnu pārpalikumi un abu bojāgājušo autovadītāju personiskās mantas.

Nelaimes gadījuma aculiecinieks uzsver, ka tik briesmīgu skatu šajā apvidū vēl nav redzējis.

Romāns
aculiecinieks

Sākumā domāju, ka mašīnai riepu izšāva, pēc tam skatāmies, ka šeit sastājušās mašīnas, arī pretējā virzienā. Divas ugunsdzēsēju ekipāžas, divas ”ātro” mašīnas, aizgāju apskatīties, tur “BMW” ar numura zīmi, un “Sprinter” busiņš stāv. Tam busiņam bija lielas lampas, varbūt to otru apžilbināja.

Šāda avārija šeit ir pirmo reizi, cik atceros, tik briesmīga nav bijusi. Dažreiz jau gadās, ka saskrienas, visu sarunā un katrs aizbrauc uz savu pusi, bet tik nopietni nav bijis.

Turpat vēl palikušas izsvaidītas personīgās bojā gājušo mantas un atlūzas no avārijas, palika arī kaut kāda jaka.

Valsts policijas pārstāvji vienu automašīnas vadītāju identificējuši uzreiz, taču otra cilvēka personība apstiprināta tikai naktī uz pirmdienu.

49 gadus vecais vīrietis vadījis mikroautobusu, un “BMW” vadītājs bija 31 gadu vecs. Uz notikuma vietu steidzās glābēji un ar speciālu aparatūru centās cietušos atbrīvot no sadragātā metāla sprosta.

“Cilvēkus izgrieza no automašīnas, bija gan tumšs, ap pusnakti. Vienu bojāgājušo nolika vienā pusē, otru – otrā, un viss. “BMW” bija pamatīgi bojāts, viņš bija tāds zemāks, otru mašīnu, ”Sprinter”, vēl it kā varētu atjaunot, bet “BMW” gan ne. “BMW” motora pārsegs jau bija automašīnai uz jumta, tik spēcīgs sitiens bijis, iedomājieties, ka tur cilvēks sēdēja. Žēl cilvēku, par mašīnām vienalga, cilvēkus tuvinieki gaidīja mājās, bet tā arī nesagaidīja,” turpina Romāns.

Par notikušā apstākļiem nekas daudz nav zināms – ceļa posms, kurā abi spēkrati sadūrās, ir labi pārredzams un bez pagriezieniem, kā arī laikapstākļi, pēc aculiecinieka domām, bijuši piemēroti ceļa pārredzamībai.