Blīkšķis un dūmu mutulis – policisti kļūst par lieciniekiem avārijai Imantā

0 Komentāru
Blīkšķis un dūmu mutulis – policisti kļūst par lieciniekiem avārijai Imantā
Foto: Ekrānuzņēmums

Kāda avārija Imantā notikusi policijas patruļas degungalā. Tāpēc autovadītājam īpaši nepaveicās, jo policisti tūlīt pēc tam noskaidroja, ka viņam nemaz nebija tiesību atrasties pie stūres.

Dažas minūtes pirms plkst. 22.00 vakarā Imantā patrulējošie policisti kļuvuši par avārijas seku aculieciniekiem, kad kur tālumā atskanējis blīkšķis un gaisā pacēlies dūmu mutulis. Policisti konstatēja, ka autovadītājs iebrauca stāvošā mašīnā.

“Kas vēl interesanti – “Ford” vadītāja tikai brīdi atpakaļ bija izkāpusi no transportlīdzekļa un atradās turpat uz gājēju ietves. Protams, tika pārbaudīti notikumā iesaistīto personas dati, kā arī transportlīdzekļi, un tika noskaidrots, ka “Nissan” automašīnas vadītājam nav derīgas vadītāja apliecības un šim auto ir aizliegts piedalīties ceļu satiksmē,” norāda RPP Kurzemes pārvaldes vecākais inspektors Kristaps Taube-Taubers.

Par laimi, šajā negadījumā neviens necieta, kas 24 gadus veco “Nissan” stūrētāju pasargāja no krietni vien lielākām nepatikšanām un, iespējams, pat stāšanās tiesas priekšā.

Šajā situācijā šoferim administratīvā kārtā nāksies atbildēt par auto vadīšanu bez tiesībām un negadījuma izraisīšanu, kā arī nevar izslēgt, ka automobiļa vadītāja civiltiesiskās atbildības apdrošinātāji vērsīsies pret pašu pārkāpēju ar regresa prasību, lai atgūtu summu, no kuras tiem nāksies šķirties, lai salabotu otru avārijā sabojāto auto.

0 Komentāru