Bīstama avārija Ķekavas novadā: “fūre” no šosejas nostumj ģimenes auto

2 komentāri
Bīstama avārija Ķekavas novadā: “fūre” no šosejas nostumj ģimenes auto
EKRĀNUZŅĒMUMS

Uz šosejas, kur ātrumi ir iespaidīgi, piedaloties auto satiksmē, nepietiek vien ar skatīšanos uz priekšu. Reizi pa reizei jāpaskatās ari atpakaļskata spogulī, it sevišķi, ja taisāties strauji samazināt ātrumu. Piektdien Ķekavas novadā notika negadījums, kur kravas auto no ceļa nostūma kādu apvidnieku. Vainīgs, protams, aizmugurē braucošais, bet tas būtu mazs mierinājums, ja incidentā sekas izrādītos smagas.

Uz šosejas A7 pie Krogsila, kāda ģimenes auto aizmugurē piektdien iestūrēja kravas automašīna. Vieglajā spēkratā bija ģimene – vīrietis, sieviete un bērns.

Par laimi triecienā neviens necieta un, visticamāk, apvidnieka šoferis arī nebūs vainīgs, jo pašizgāzēja vadītājs neievēroja distanci, tomēr pirms manevra veikšanas, priekšā braucošajam vajadzēja paskatīties atpakaļskata spogulī, uzskata lielgabarīta automašīnas vadītājs.

Pēc incidenta abi spēkrati notikuma vietu pameta pašu gaitā, taču mazākajam braucamrīkam būs nepieciešams pamatīgs remonts, kamēr smagajam auto bojāts tikai lukturis un atdurstienis.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā